Týmové novinky před zápasem se Southamptonem

20

José Mourinho se v předzápasovém rozhovoru vyjádřil, že bude rotovat sestavou takovým způsobem, aby měl tým v co nejlepším stavu pro finále Evropské Ligy. Dále se také vyjádřil k Paulu Pogbovi, který do zápasu nezasáhne kvůli pohřbu svého otce.

 

Mám minimální podmínky k sestavení týmu, schopného bojovat o výsledek. S Arsenalem jsme prohráli, ale bojovali jsme. Proti Spurs jsme také prohráli, ale bojovali. Vždy chceme bojovat o výsledek. Nechci postavit tým, ve kterém si hráči budou myslet, že nemusíme hrát o výsledek – vždy musíme bojovat. Chci od hráčů pozitivní přístup, dobrého týmového ducha a pochopení, že se někteří musí obětovat pro dobro ostatních.

Musím rotovat sestavou. Blind hrát nebude. Naopak Fellaini ano, protože nehrál poslední tři zápasy. To jsou jen příklady toho, že se snažím dát hráčům odpočinek, ale někteří hrát prostě musejí, protože za ně nemám náhradu. Nemohu hodit čtyři, nebo pět mladých chlapců do ohně. To jim prostě udělat nemohu. Co se týče Paula, nemyslím si, že je v takovém rozpoložení, aby mohl hrát. Necháme na něm, aby se rozhodl, kdy je ten správný čas se vrátit.

Anthony Martial nehrál proti Celtě, ale je v pořádku a je jedním z těch, kteří potřebují odehrát devadesát minut. Smalling, Jones a Mata také potřebují odehrát devadesát minut. Hráčům jako Blind, Mkhitaryan, Herrera a Valencia dám jeden den volno. Chlapci, kteří odehráli devadesát minut proti Tottenhamu, nemohou dostat volno, protože je budu potřebovat proti Southamptonu a potřebují dva dny na zotavení. Proti Crystal Palace dám volno dalším dvěma, třem hráčům. Musíme se snažit být na finále proti Ajaxu v co nejlepším stavu.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSmalling: Klíčem je momentum
Ďalší článokPreview: Southampton – Manchester United
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!