25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Týmové novinky před zápasem se Southamptonem

José Mourinho se v předzápasovém rozhovoru vyjádřil, že bude rotovat sestavou takovým způsobem, aby měl tým v co nejlepším stavu pro finále Evropské Ligy. Dále se také vyjádřil k Paulu Pogbovi, který do zápasu nezasáhne kvůli pohřbu svého otce.

 

Mám minimální podmínky k sestavení týmu, schopného bojovat o výsledek. S Arsenalem jsme prohráli, ale bojovali jsme. Proti Spurs jsme také prohráli, ale bojovali. Vždy chceme bojovat o výsledek. Nechci postavit tým, ve kterém si hráči budou myslet, že nemusíme hrát o výsledek – vždy musíme bojovat. Chci od hráčů pozitivní přístup, dobrého týmového ducha a pochopení, že se někteří musí obětovat pro dobro ostatních.

Musím rotovat sestavou. Blind hrát nebude. Naopak Fellaini ano, protože nehrál poslední tři zápasy. To jsou jen příklady toho, že se snažím dát hráčům odpočinek, ale někteří hrát prostě musejí, protože za ně nemám náhradu. Nemohu hodit čtyři, nebo pět mladých chlapců do ohně. To jim prostě udělat nemohu. Co se týče Paula, nemyslím si, že je v takovém rozpoložení, aby mohl hrát. Necháme na něm, aby se rozhodl, kdy je ten správný čas se vrátit.

Anthony Martial nehrál proti Celtě, ale je v pořádku a je jedním z těch, kteří potřebují odehrát devadesát minut. Smalling, Jones a Mata také potřebují odehrát devadesát minut. Hráčům jako Blind, Mkhitaryan, Herrera a Valencia dám jeden den volno. Chlapci, kteří odehráli devadesát minut proti Tottenhamu, nemohou dostat volno, protože je budu potřebovat proti Southamptonu a potřebují dva dny na zotavení. Proti Crystal Palace dám volno dalším dvěma, třem hráčům. Musíme se snažit být na finále proti Ajaxu v co nejlepším stavu.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!