18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera: Fanoušky potřebujeme

Ander Herrera byl právě zvolen hráčem uplynulého měsíce a nebyl by to on, kdyby se k nim pokorně nevyjádřil i po zisku tohoto ocenění.

Svěřenci Josého Mourinha stále bojují na dvou frontách, přičemž v Evropské lize se blíží k vytouženému cíli. I v Premier League však stále mají šanci na velmi dobré umístění a v obou soutěžích hrál v dubnu klíčovou roli španělský záložník.

Nejdůležitější věcí je se kvalifikovat do Ligy mistrů; pro tento klub je to velmi důležité. Již máme dvě trofeje – ligový pohár a Community Shield – a pokud vyhrajeme i Evropskou ligu, můžeme hovořit o velmi dobré sezoně. Ale k Celta Vigo musíme být pokorní, protože jsou nepříjemným soupeřem.

Skórovali v každém venkovním utkání v dosavadním průběhu soutěže, takže si na ně musíme dát pozor. Mají skvělý tým, který je nebezpečný a my budeme doma potřebovat každého jednoho fanouška. Potřebujeme je, aby vytvořili skvělou atmosféru – náročné prostředí pro soupeře – které nás posune dále. Nebude to lehké.

Herrera se také vyjádřil k náročnému programu, kterému musel on a jeho spoluhráči čelit v poslední době.

Snažíte se o sebe starat a odpočívat tak, jak vám to dovolí čas. Jíst zdravě a chovat se jako profesionál. Být připraven na každý zápas. Není to lehké hrát každý třetí nebo čtvrtý den. Chceme mít ale úspěšnou sezonu a nyní se nacházíme v klíčové části sezony.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!