Herrera: Fanoušky potřebujeme

1

Ander Herrera byl právě zvolen hráčem uplynulého měsíce a nebyl by to on, kdyby se k nim pokorně nevyjádřil i po zisku tohoto ocenění.

Svěřenci Josého Mourinha stále bojují na dvou frontách, přičemž v Evropské lize se blíží k vytouženému cíli. I v Premier League však stále mají šanci na velmi dobré umístění a v obou soutěžích hrál v dubnu klíčovou roli španělský záložník.

Nejdůležitější věcí je se kvalifikovat do Ligy mistrů; pro tento klub je to velmi důležité. Již máme dvě trofeje – ligový pohár a Community Shield – a pokud vyhrajeme i Evropskou ligu, můžeme hovořit o velmi dobré sezoně. Ale k Celta Vigo musíme být pokorní, protože jsou nepříjemným soupeřem.

Skórovali v každém venkovním utkání v dosavadním průběhu soutěže, takže si na ně musíme dát pozor. Mají skvělý tým, který je nebezpečný a my budeme doma potřebovat každého jednoho fanouška. Potřebujeme je, aby vytvořili skvělou atmosféru – náročné prostředí pro soupeře – které nás posune dále. Nebude to lehké.

Herrera se také vyjádřil k náročnému programu, kterému musel on a jeho spoluhráči čelit v poslední době.

Snažíte se o sebe starat a odpočívat tak, jak vám to dovolí čas. Jíst zdravě a chovat se jako profesionál. Být připraven na každý zápas. Není to lehké hrát každý třetí nebo čtvrtý den. Chceme mít ale úspěšnou sezonu a nyní se nacházíme v klíčové části sezony.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRashford si žije svoj detský sen
Ďalší článokFIFA preverí Pogbov prestup na Old Trafford
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!