18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Týmové novinky před zápasem s Arsenalem

José Mourinho v nedělním zápase proti Arsenalu nechá odpočívat klíčové hráče, protože remíza se Swansea City minulý víkend, pravděpodobně ukončila šance dostat se mezi TOP 4.

 

Pokusíme se vyhrát. Nejedeme tam s tím, aby nás porazili 5:0, nebo 6:0. Jedeme tam bojovat o výsledek, ale je to nemožné. Nemohu nechat hrát klíčové hráče.  Kdyby Celta Vigo hrála ligu se svým nejlepším týmem a měli o co hrát, tak se k tomu postavíme stejně, ale takhle nemohu o víkend postavit stejné mužstvo, které hrálo ve čtvrtek a bude hrát i následující čtvrtek. Musíme se tedy zachovat lidsky a mít zdravý rozum vzhledem k naší situaci v Premier League. Myslím si, že posledním zápasem se Swansea jsme ztratili šanci na TOP 4 a proto musíme nechat hráče odpočívat.

V zápase nemůže nastoupit Marouane Fellaini z důvodu trestu (červená karta) a nově se na marodku připsal Ashley Young, který se zranil v zápase (proti Celta Vigo), krátce poté co vystřídal Henrikha Mkhitaryana. No otázku ohledně brankářské jednotky, se José vyjádřil takto:

Nemám rád tato srovnání, že jeden brankář chytá v této soutěži a druhý v jiné. Sergio odehrál jeden zápas v Premier League, stejně tak jako David odehrál dva zápasy v Evropské lize proti Feyenoordu a Fenerbahce. Sergio také odehrál zápas v Ligovém poháru. Takže opravdu nemám rád tato srovnání. Co se ale týče neděle, tak nastoupí David. Aktuálně máme dva fantastické brankáře a třetího (Joel Pereira), který dle mého názoru, bude nejlepším Portugalským brankářem příští generace. S brankáři jsme na tom skvěle a kdokoliv se postaví do branky, má mou důvěru.

Zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!