Mourinho po výhře nad Celta Vigo

31

José Mourinho si po výhře 1:0 na půdě Celty Vigo pochvaloval výkon celého týmu a především Marcuse Rashforda.

O VÝSLEDKU

S výkonem jsem velice spokojen. S výsledkem již tolik ne. Do poločasu jsme měli vést dva nula – takhle je výsledek stále otevřený. Hráli jsme dostatečně dobře na to, abychom odjeli s lepším výsledkem, ale neproměnili jsme mnoho šancí. Na Old Trafford nás čeká velký zápas.

O VÝKONU

Od první do poslední minuty jsme šli za vítězstvím a snažili se dát víc gólů. Hráli jsme dobře, tvrdě a kompaktně. Soupeř bránil se sedmi, osmi, devíti hráči, takže bylo obtížné proti nim hrát, ale vedli jsme si dobře. Manchester United má v zápasech ve Španělsku velmi špatnou bilanci, takže jsme spokojeni. Ještě ale není konec, protože nás čeká zápas na domácí půdě. Doufejme, že Old Trafford bude chtít, abychom vyhráli, protože když Old Trafford chce naší výhru, tak vyhrajeme.

RASHFORD

Je to teprve devatenáctiletý chlapec, který miluje fotbal. Po každém tréninku zůstává o půl hodiny déle a trénuje volné přímé kopy. Pak jen čeká na příležitost. To je jeho mentalita. Maká, maká a maká. Je velice vyzrálý. Zapomeňte na věk, protože to na čem záleží, je kvalita a ne jeho věk. Zápas začal s menším problémem a v průběhu zápasu to cítil čím dál víc, takže jsme ho vystřídali za Martiala. Anthony byl čerstvý a my cítili, že můžeme ještě vstřelit branku.

POHLED DOPŘEDU

Výsledek mohl být lepší. Když se podíváme na cestu Celta Vigo do semifinále, rozhodně si zaslouží respekt do odvetného zápasu. Někteří moji hráči mají v nohou již hodně odehraných minut, protože jsme v dubnu odehráli devět zápasů, a když připočteme tento, je to deset zápasů za čtyři a půl týdne. Tito hráči, kteří toho teď odehráli nejvíce, budou o víkend odpočívat (proti Arsenalu).

Zdroj:manutd.com

Predchádzajúci článokHodnotenie: Celta Vigo – Manchester United
Ďalší článokKľúčový súboj: Ozil vs Herrera
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - kdy jsme s otcem sledovali zápasy United v lize mistrů - v té době to byla jediná příležitost, jak sledovat zápasy živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, (které si z dob komunismu schovával jako vzácnost) kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United a to jak se klub zvedl po Mnichovské tragédii, mě chytli za srdce a já měl jasno v tom, kdo bude můj tým.