25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Q&A Interview: Spoveď Adama alias YouAreMySolskjaer

Milí fanúšikovia radi by sme vám predstavili novú rubriku týkajúcu sa rôznych rozhovorov s redaktormi, ale aj s vami samotnými fanúšikmi. Rozhovory budú vedené v štýle „Otázky&Odpovede“ a týmto spôsobom chceme obohatiť a priblížiť naším čitateľom mnohých zaujímavých ľudí, ktorí sú súčasťou tejto stránky, a jej veľkého publika. Na otázky si vyberieme niekoho z našich redaktorských radov, ale aj z vás čitateľov, ktorí pravidelne sledujú, čítajú a komentujú obsah tejto fanstránky. Bude to milé a zábavné spestrenie už tak pestrých rubrík! Ako prvý bol pozvaný, alebo lepšie povedané vybraný náš skvelý redaktor, talentovaný spisovateľ a veľký dobrodruh Adam Blažej (prezývka: YouAreMySolskjaer).

  1. Odkedy vnímaš Manchester United a prečo si začal fandiť práve klubu z OldTrafford?

United vnímám od finále Ligy mistrů 1999 a hraní PC hry PremierManager 97 a 99. To byly dva důvody, proč jsem United začal fandit. A taky vlastně díky Davidu Beckhamovi, kterého bylo tehdy všude (hlavně po tom jeho zkratu na Mistrovství světa 98, kdy se nechal hloupě vyloučit a médii byl následně pranýřován). I můj první dres byl ten Becksův.

  1. Aký je tvoj najkrajší a naopak najhorší moment spojený s United?

Nejhezčí – rád bych napsal to finále, ale to byl teprve takový první moment, co jsem je začal vnímat. Takže řeknu domácí zápas s Arsenalem, kdy jsme vyhráli 8:2. Kamarádi fandí Arsenalu, tak jsem se jim mohl smát. Bylo to fajn.

A nejhorší? Zápas s City ještě za Fergieho. Ten, ve kterém jsme dostali na prdel. Sranda, že už nevím, kolik to skončilo, nějak se mi to podařilo vytěsnit z hlavy 😀 . A pak taky poslední utkání sezony (taky za Fergieho), ve kterém jsme přišli o titul, když ve stejný čas hraném utkání si City díky Aguerovi titul zajistili. Hned, jak jsem se to dozvěděl, šel jsem si zaběhat a myslím, že jsem tehdy trhnul svůj osobní rekord 😀 .

  1. Tvoj najobľúbenejší hráč z minulosti a zo súčasnosti?

Z minulosti Beckham, Solskjaer a Chicharito. A současný? Asi Herrera a Carrick.

  1. Ako vnímaš súčasný ročník zo strany Josého Mourinha s porovnaním jeho predchodcov Davida Moyesa a Louisa Van Gaala?

Mourinho je skvělý, a to ho nemusím s těma dvěma ani porovnávat. Ví přesně, kdy být arogantní a kdy naopak pokorný. Má skvělý vztah k hráčům. Pod ním nás čekají úspěšné roky. Bez debat.

  1. Tvoje vysnívaná posila do budúcej sezóny?

Žádnou nemám. Sice mám důvěrné informace, že přijde Tonda Griezmann, což asi bude potřeba, ale já bych se obešel i bez něho. Nejradši bych, kdyby se prosadilo co nejvíce odchovanců – a to včetně Januzaje. Takže moje přání do budoucí sezony je vidět v základu pokupěmladíky jako Rashford, Martial, Shaw, Bailly, Januzaj, Pogba, Fosu-Mesah, Pereira.

Doplňujúce osobné otázky:

6. Naobľúbenejšie jedlo a nápoj

Jelikož cestuji tak trochu na hipisácký způsob, tak jsem se naučil, že nejlepší kuchař je hlad. Já sním všechno a nerad jídlem plýtvám. Co se týče pití… v Íránu si míchají vodu s extraktem z růží a v tu chvíli mi to přišlo jako něco božího, ale to bylo asi tím vedrem 😀 . Co se týče alkoholu, tak je to jak s tím jídlem, vypiju všechno (přece jenom jsem odkojený na ostravské stodolní).

  1. Najobľúbenejšia hudba a film

Jsem ten typ, co poslouchá jednu písničku dva týdny v kuse a pak se mu ohraje. Teď je to od TheKillers ‚Shot atthe night‘. Ale jinak ještě poslouchám Coldplay, Aerosmith, Iron Maiden.. a v podstatě i takové ty pop/hip hop krávoviny… podle nálady. A na filmy moc nekoukám. Ale mám rád romantické komedie, takže řeknu asi Sexbombu od vedle – to jsem viděl tak 15x.

  1. Najväčší životný sen?

Mít fajn rodinu a dělat v životě to, co mě baví. Tahle odpověď ale asi nikoho nezajímá… Ale chci být úspěšný basketbalový trenér, napsat ještě jednu knihu a procestovat ještě pár míst po světě. Prostě si v důchodu, kterého se doufám nedožiju, říct ‚Wau, to bylo jízda‘. Takže vlastně nechci mít Alzheimera 😀 .

  1. Ako hodnotíš svojich kolegov z redakcie Devilpage?

Nevšiml jsem si, že by vůbec něco dělali. Haha 😀 . Ale ne, klobouk dolů před všemi a hlavně před tebou (Marky) – to je tak, když člověk dělá to, co ho baví. Obětuje tomu hodně a hlavně rád. Pak to tak vypadá. Myslím, že podobná fanpage s takovým rozsahem v našich končinách není.

  1. Čo by si odkázal čitateľom a návštevníkom našej fanstránky?

Kupte si moji knihu V koncích na konci světa. Mám jich doma ještě hodně a práší se mi na ně.

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!