18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
David de Gea 2016 2017
Mediálne správy

Balague: Za spekulacemi ohledně odchodu de Gey stojí někdo v pozadí

Známý fotbalový novinář Guillem Balague rozmýšlí, odkud se stále berou spekulace ohledně možného odchodu brankářské jedničky do Realu Madrid.

Jeden z nejlepších brankářů na světě již je nějaký ten rok spojován s přestupem k Bílému baletu, nicméně Guillem Balague nedokáže pochopit, proč se spekulace vynořují i v tuto dobu.

Jestli Real Madrid chce de Geu? To se vsaďte, že ano. Co ale nedokážu pochopit, proč klub jako Manchester United všechny ty spekulace ohledně přestupu neutne – nemají jediný důvod ho prodat. Za vším stojí někdo v pozadí.

A byť se objevuje řada spekulací, já osobně si nemyslím, že by i samotný brankář chtěl odejít. Proč by opouštěl jeden z největších klubů, který je na vzestupu a šel do Madridu, v němž by si finančně pohoršil a ještě na sebe vyvinul mnohem vyšší tlak? A já už před tím říkal, že de Gea se ohledně nějakého přestupu vůbec nevyjádřil. Proč tedy španělský tisk stále přichází s novinkami o přání brankáře přestoupit do Realu?

Také mám informace o tom, že United jsou připraveni v létě utratit 300 až 400 milionů liber. Klidně i více v případě potřeby. Jak by pak mohli vůbec svou brankářskou jedničku, která se o žádném přání přestoupit nevyjádřila – ačkoliv španělský tisk si myslí opak – chtít prodat?

Manchester United však v Evropské lize dává přednost týmové ‚dvojce‘, Argentinci Sergiu Romerovi, což pro média je další důvod, proč o přestupu psát.

Upřímně jsem byl překvapen, proč je de Gea opomíjen. A můj názor je takový, že David de Gea bude za nějaký čas postaven do situace, ve které nebude mít na výběr.

zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!