Hodnocení: Manchester United – Swansea

94

Přinášíme Vám hodnocení hráčů po zápase se Swansea.

David De Gea

David de Gea – Dnes byl velmi nejistý. Vybíhat mu dělá problém a v rozehrávce byl dnes v první půli opravdu hrozný. Na vyrovnávací branku neměl nárok. 5/10

Ashley Young

Ashley Young – Ashley podal zodpovědný a bojovný výkon. Rozdal pár tvrdých úderů a chybu v obraně neudělal. I tak v rozhodujících situacích není úplně stoprocentní. Svědčí o tom poslední akce zápasu, kdy měl poslat centr do vápna a ukopl se do autu. Je opravdu jen záskok z nouze. 5,5/10

Eric Bailly – Hrál dobře. Byl silný v osobních soubojích a dobře spolupracoval s Blindem. Měl tam asi jedno nebo dvě zaváhání, ale celkově patřil dnes k tomu lepšímu. Bohužel se sám zranil, když naprosto zbytečně fauloval Llorenteho. 6,5/10

Daley Blind – Odehrál dobrý zápas. Měl tam asi dvě ztráty po své špatné rozehrávce a jednou opět narušil špatným postavením naši ofsajdovou past, ale jinak si vedl dobře a celkově patřil mezi nejlepší hráče. 6,5/10

Luke Shaw – Kvůli zranění odstoupil ze hry v 9. minutě. NEHODNOCEN.

Ander Herrera

Ander Herrera – Ander je jedním z mála hráčů, kterého lze aspoň trochu pochválit. Opět toho hodně naběhal, bojoval, dobře kombinoval se spoluhráči, ale asi dvakrát se s Carrickem nedomluvili a propadli uprostřed hřiště. I tak u něj klady převažují nad zápory. Vytvořil ve druhé půli šanci pro Rooneyho a Valenciu. 6,5/10 MOTM

Michael Carrick – Předvedl tu svou klasiku, kdy se většinou ve výklusu pohyboval uprostřed hřiště a rozdával míče do stran. Pomáhal obraně a neodehrál špatný zápas. Jeho pohyb už ale není nejlepší a dnes naší hře nic extra nepřidal. Průměrný výkon. 6/10

Jesse Lingard – Jesse dnes podal slabší výkon. Běhal, napadal, bojoval, ale nešlo mu to. Bránu hostů nijak neohrozil. Když střílel, tak vedle. Když se dostal do šance, netrefil míč nebo nedůrazně zakončil hlavou přímo na Fabianskiho. Kromě toho mu dnes dělal problém kontakt s míčem a po jednom odskočení tvrdě fauloval soupeře, za což viděl žlutou kartu a nutno podotknout, že nebyl daleko ani od červené. Slabý výkon. Jediné pozitivum je jeho přihrávka na Rashforda, ze které Marcus dokázal vytěžit penaltu. 4,5/10

Wayne Rooney

Wayne Rooney © – Nastoupil na pozici pod útočníkem a snažil se něco vytvořit, ale moc si se spoluhráči v kombinaci nerozuměl. Párkrát dobře otočil hru. Proměnil penaltu v závěru první půle. Ve druhé půli neproměnil tutovku, když po centru Herrery trefil Martiala do zad. Bohužel, byl to právě on, kdo udělal nebezpečnou standardku pro soupeře, ze které jsme nakonec inkasovali. Vůbec nechápu, jak takhle zkušený hráč jde takhle neomaleně do souboje pár metrů před vápnem. To opravdu nepochopím. Tato situace tedy tak nějak ,,maže‘‘ jeho jedinou opravdu pozitivní situaci v zápase a to proměnění penalty. 4,5/10

Anthony Martial – Hned ve své první akci zahrozil, když přihrál do jasné šance Lingardovi, který ale míč netrefil. O něco později se dobře uvolnil přes dva protihráče, ale jeho následná střela šla jen doprostřed brány. Ve druhé půli šel už jeho výkon dolů. Jednou se pokusil o střelu z voleje, ale přestřelil. Chyběl mi od něj větší pohyb bez míče a po jeho dvou posledních dobrých výkonech jsem od něj čekal trochu víc. Dostal žlutou kartu po faulu v prvním poločase. 5,5/10

Marcus Rashford – Hýřil pohybem, ale hosté si na něj dávali dobrý pozor. Udělal penaltu v závěru první půle, ale je nutno říct, že padal ještě před kontaktem s Fabianskim. Ve druhé půli se dostával do slušných situacích, ale finální fázi neřešil dobře. Centr přetáhl, nebo mu míč utekl do autu. Rohy také kopal přímo do náruče hostujícího brankáře. Ani on nepodal nejlepší výkon, ale nemůžeme si představovat, že nás bude v ofenzívě tahat 19ti-letý chlapec každý zápas. 5,5/10

Antonio Valencia – Přišel na hřiště v 9. minutě místo zraněného Shawa. V obraně chybu neudělal a opět se zapojoval do ofenzívy, ale velký přínos v ní nezaznamenal. Jednou dobře střílel, ale Fabianski jeho střelu vyrazil. 5,5/10

Matteo Darmian – Přišel na hřiště v 61. minutě místo Baillyho a za tu půl hodinu odvedl na stoperu dobrý výkon. 6/10

Henrikh Mkhitaryan – Přišel na hřiště v 80. minutě místo Rooneyho. Nic naší ofenzívě nepřinesl. Když měl dvakrát možnost se rozběhnout s míčem středem hřiště, soupeř ho celkem bez problémů o míč připravil. Pro nedostatečný počet minut NEHODNOCEN.

Týmový výkon: Slabota. Tak by se dal označit dnešní výkon celého týmu. Obrana si vedla až na pár zaváhání slušně, ale ofenzíva propadla. Nevstřelit branku ze hry, a to soupeři, který je na sestup, tak to je opravdu bída. Víc bych to nerozebíral. 3,5/10

Predchádzajúci článokReview: Manchester United – Swansea
Ďalší článokMourinho po remíze se Swansea
jujinek77
Pracuji jako operátor CNC stroje a Manchesteru United jsem začal fandit kvůli vysoké výhře nad AS Řím 7:1. Od té doby jsem začal pravidelně sledovat zápasy United a úplně jsem si klub zamiloval. Mezi mé nejoblíbenější hráče klubu patří Ferdinand, Scholes, Carrick a Ronaldo. A samozřejmě Fergie, to je pro mě boss, leader, winner!