Herrera: Čeká nás klíčový zápas

8
ander herrera

Španělský záložník Ander Herrera si je vědom faktu, že následující utkání s městským rival Manchesterem City dost možná rozhodne o osudu celé sezony.

Skvělým výkonem se Herrera prezentoval v posledním vítězném utkání s Burnley, které i díky němu vyhráli svěřenci Mourinha v poměru 2:0. Španěl bude chtít pochopitelně na svůj výkon navázat.

Bude to zápas roku. Jsme za nimi o pouhý bod, a když vyhrajeme, tak budeme mít velkou šanci se umístit v první čtyřce. Ale pouze v případě, že vyhrajeme. Bude to těžké.

Nechci tvrdit, že ‚vítěz bere vše‘. Ale bude to velká bitva. Pokud někdo vyhraje, tak si nemyslím, že několik zbylých utkání bude ztrácet body, takže se opravdu jedná o klíčový zápas. Ale jsme nyní v dobré formě, docela se nám daří, tak uvidíme ve čtvrtek.

Ander Herrera také netrpělivě vyhlíží trofej v Evropské lize, která mu utekla v roce 2012, když se svým Bilbaem došel až do finále, v němž však podlehli Atleticu Madrid.

Ještě hrajeme Evropskou ligu, což je soutěž, kterou chci také vyhrát. Utekla mi nějaké tři nebo čtyři roky zpátky a proto ji tak moc chci. A vím, že Celta Vigo je dobrý tým, ale snad si pro titul dojdeme.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokGriezmann zváži ponuku United
Ďalší článokBývalý agent FIFA prilial do špekulácií s Griezmannom
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!