Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – Manchesteru United
Mediálne správy

Herrera: Čeká nás klíčový zápas

ander herrera

Španělský záložník Ander Herrera si je vědom faktu, že následující utkání s městským rival Manchesterem City dost možná rozhodne o osudu celé sezony.

Skvělým výkonem se Herrera prezentoval v posledním vítězném utkání s Burnley, které i díky němu vyhráli svěřenci Mourinha v poměru 2:0. Španěl bude chtít pochopitelně na svůj výkon navázat.

Bude to zápas roku. Jsme za nimi o pouhý bod, a když vyhrajeme, tak budeme mít velkou šanci se umístit v první čtyřce. Ale pouze v případě, že vyhrajeme. Bude to těžké.

Nechci tvrdit, že ‚vítěz bere vše‘. Ale bude to velká bitva. Pokud někdo vyhraje, tak si nemyslím, že několik zbylých utkání bude ztrácet body, takže se opravdu jedná o klíčový zápas. Ale jsme nyní v dobré formě, docela se nám daří, tak uvidíme ve čtvrtek.

Ander Herrera také netrpělivě vyhlíží trofej v Evropské lize, která mu utekla v roce 2012, když se svým Bilbaem došel až do finále, v němž však podlehli Atleticu Madrid.

Ještě hrajeme Evropskou ligu, což je soutěž, kterou chci také vyhrát. Utekla mi nějaké tři nebo čtyři roky zpátky a proto ji tak moc chci. A vím, že Celta Vigo je dobrý tým, ale snad si pro titul dojdeme.

zdroj: manutd.com

Mohlo by vás zaujať

Mendes a Woodward absolvovali spoločné stretnutie

Marky

Saudský princ má záujem o kúpu Manchesteru United

Marky

Carrick: Prehra vo finále Ligy majstrov ma poslala na dno

Vik


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!