03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
luke shaw 2016
Mediálne správy

Shaw: V Evropě se soustředíme pouze na sebe

Luke Shaw po náročném dvojutkání s Anderlechtem tvrdí, že on a jeho spoluhráči mohou v Evropské lize dojít až na samý konec.

S celkovým skóre 3:2 postoupili svěřenci Josého Mourinha přes belgický celek a v semifinále narazí na španělskou Celtu Vigo. A i přes kvalitu jak klubu z pyrenejského poloostrova, tak také Ajaxu a Lyonu, je anglický obránce přesvědčen o úspěšné cestě na vrchol.

Jsou tu další tři kvalitní celky, ale my se soustředíme pouze na sebe. A navíc nás teď stejně čekají zápasy proti Burnley a Manchesteru City, takže až posléze uvidíme, jak na tom budeme.

S dvaadvaceti střelami na branku bylo utkání s Anderlechtem pro fanoušky velmi vzrušující a ne jinak to viděl také Luke Shaw.

Zrovna když jsem byl na hřišti, tak jsem si říkal ‚To je zase jedno z těch utkání‘. A že může dojít až na penalty, vzhledem k tomu, jak jsme zahazovali šance. Ale s kvalitou Marcuse Rashforda, který sice nějaké šance zahodil, jsme se nesložili a jeden perfektní gól tam vsítil. Vstřelit tu branku nebylo nic lehkého, určitě měl i větší šance, ale ukázal svou kvalitu a posunul nás do semifinále.

Jsme si vědomi našich kvalit a toho, že si umíme vytvořit šance; v našem případě to je pouze o jejich proměňování. Ale nikdy se nevzdáváme, zvláště pak doma s takovými fanoušky v zádech. Pro ně to nebylo jednoduché utkání, ale na druhou stranu to byl určitě velký večer.

Nyní čeká United utkání s Burnley a Shaw tvrdí, že po stodvaceti odehraných minutách s Anderlechtem se hráči zvednou a budou bojovat nadále.

Dlouho jsem nehrál tolik jako nyní. Na druhou stranu mi těch 120 minut pomůže zlepšit kondici. Budu se v zápasech cítit lépe. Samozřejmě, musíme zregenerovat, ale máme široký a kvalitní kádr. Každý chytí svou šanci za pačesy, už jenom proto, že na tréninku se o svou pozici v týmu rveme.

Nyní hrajeme o první čtyřku a samozřejmě pak tu je to semifinále. A každý se na trénincích  manažerovi ukazuje tak, aby byl do základní jedenáctky v těchto zápasech zahrnut.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!