Young: Být kapitánem je úžasný pocit

40
ashley young

Ashley Young přiznal, že být kapitánem pro něj byla obrovská čest, zvlášť v tak důležitém utkání, jako bylo to s londýnskou Chelsea.

Svěřenci Josého Mourinha porazili Blues v poměru 2:0 a na trávník je v tomto prestižním souboji odvedl coby kapitán Ashley Young. Ten podal kvalitní pracovitý výkon, nicméně větší radost mu udělala právě kapitánská páska na ruce. Jednatřicetiletý Angličan si pak vysloužil ovace ve stoje, když minutu před koncem utkání vystřídal za Timothyho Fosu-Mensaha.

Kapitánskou pásku jsem měl sice v průběhu hry, ale úžasný pocit byl vést hráče na trávník. Každopádně my měli na hřišti jedenáct lídrů, na jejichž straně byl hlavně manažer. A kdykoliv jsme vystřídali, poslali jsme na hřiště dalšího lídra. Nyní musíme držet při sobě, protože přijdou těžké zápasy. Musíme držet směr. Ale s jedenácti lídry na hřišti to bude o to snazší.

Pozici důležitého hráče má však Young teprve od nového roku, přičemž do této doby byl využíván pouze sporadicky. Na otázku, co se změnilo ve vztahu s manažerem, odpověděl:

Nejsem si jistý. Prostě jsem ten typ hráče, co bojuje. Bojuji, protože chci být úspěšný. Hodně lidí o mě tvrdí kdejaké věci, ale toho si já nevšímám a dřu o to více. Na tréninku bojuji každý den o své místo. Máme skvělý tým, který tě právě posunuje dál a dál. Na tréninku jsou u nás všechny souboje stejné jako v zápase. Všichni dřou na 100%. A já nejsem výjimka.

Ashley Young si rovněž svými výkony řekl o návrat do reprezentace.

Nejsem ten, který by vám k tomu cokoliv řekl. Ale reprezentovat svou zemi je vždy čest. Možná se to ještě stane. Nicméně nyní se soustřeďuji na United, a jestli mě trenér Anglie povolá, to je pouze na něm.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHráči na sociálnych sieťach 17.4.2017
Ďalší článokArsenal s Manchesterem United bojují o Ligu mistrů
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!