03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Boss po výhře nad Chelsea

José Mourinho si v pozápasovém rozhovoru pochvaloval především týmového ducha, díky kterému United porazili Chelsea na domácí půdě 2:0. Celý rozhovor přinášíme zde:

 

VÝBĚR SESTAVY

Možná jsme neměli dostatek odpočinku. Možná jsme jen vybrali sestavu, u které jsme mysleli, že zvládne zápas nejlépe.

TAKTIKA

V FA Cupu jsme jeli na Stamford Bridge se stejnou taktikou a hru jsme měli celkově pod kontrolou, když jsme hráli s jedenácti hráči. Chelsea měla šanci být dominantní pouze po našem vyloučení. Věděli jsme tedy, že pokud budeme hrát se stejnou taktikou, bude to pro ně obtížné.

RASHFORD

Hrál fantasticky. I předtím v FA Cupu na Stamford Bridge hrál skvěle. Měl přesně tu samou gólovou šanci, i když nás na hřišti bylo deset. Je totiž rychlejší než jejich obránci a může se dostávat za ně. Dnes skóroval, a to hned na začátku utkání. Dalo nám to více sebedůvěry a stability. Marcus byl dnes skvělý.

HERRERA

Ander byl ve čtvrtfinále FA Cupu (na Stamford Bridge) nešetrně vyloučen. Jeho výkon byl dnes podobný, týmový výkon byl podobný, ale rozdíl byl v tom, že jsme hráli s jedenácti hráči celý zápas.

ŠŤASTNÝ ZA CHLAPCE

Myslím, že každý hrál přesně co měl. Všichni tvrdě bojovali. Měl bych zmínit hlavně Baillyho a Roja, protože od zranění Jonese a Smallinga odehráli všechny zápasy non-stop. Ale jsem celkově šťastný za tým a za výsledek, protože Manchester City a Liverpool své zápasy vyhráli a my jsme byli v pozici, kdy musíte vyhrát také.  Remíza by pro nás nebyl dobrý výsledek. Takhle máme stále otevřené dvoje dveře, jak se dostat do Ligy Mistrů.

BOJ NA DVOU FRONTÁCH

Ještě nevzdáváme boj v Premier League. Musíme to zkusit a jestli nastane den, kdy budeme stále v Evropské Lize, ale v Premier League už bude velké bodová ztráta, musíme upřednostnit Evropskou Ligu. Pokud bychom pak odehráli poslední zápasy v Premier League jiným způsobem, nikdo nás za to nemůže kritizovat. Jestliže je to ale matematicky stále možné, budeme bojovat se vším co máme.

zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!