Zlatan: Musím nabídnout víc

5

Zlatan Ibrahimovič se přiznal, že jeho výkon s Anderlechtem Brusel nebyl ideální a že se pro následující zápasy musí zlepšit.

Byť Henrikh Mkhitaryan otevřel skóre utkání s belgickým celkem, svěřenci Josého Mourinha stav 1:0 nedokázali udržet a nakonec si odvezli bod za remízu 1:1. V dnešním utkání proti Chelsea volá Ibrahimovič po lepším výkonu.

Necítil jsem se dobře. Byl jsem unavený, což samozřejmě není omluva. Vím, že musím nabídnout mnohem více, než co jsem dnes předvedl (v utkání s Anderlechtem). Sám jsem si v duchu říkal, že tohle není zrovna ideální výkon. Ale ještě je před námi celý měsíc plný zápasů. Stále se musíme snažit, protože jak v Evropské lize, tak v Premier League máme o co hrát.

United přes zápasem s Chelsea nepohráli již jednadvacet utkání v řadě, nicméně to není věc, která by Zlatana zajímala.

Nemyslím si, že bychom se na to měli nějak zaměřovat. Byl bych radši, kdybychom byli první v tabulce, než drželi tuto sérii. Nic nám to nedává.

Myslím si, že Chelsea má kvalitní a hlavně vyrovnaný tým. A mají výhodu v tom, že hrají pouze jednou týdně. Nevím, kolik přesně jsme odehráli zápasů, ale mám za to, že to bylo daleko víc, než kolik jich odehrála Chelsea. V Evropě letos nehráli a v ligovém poháru vypadli brzy. A přestože mají dobrý tým, nemyslím si, že by měli být na vrcholu.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVIDEO Preview: Manchester United – Chelsea
Ďalší článokReview: Manchester United – Chelsea
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!