01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Zlatan: Musím nabídnout víc

Zlatan Ibrahimovič se přiznal, že jeho výkon s Anderlechtem Brusel nebyl ideální a že se pro následující zápasy musí zlepšit.

Byť Henrikh Mkhitaryan otevřel skóre utkání s belgickým celkem, svěřenci Josého Mourinha stav 1:0 nedokázali udržet a nakonec si odvezli bod za remízu 1:1. V dnešním utkání proti Chelsea volá Ibrahimovič po lepším výkonu.

Necítil jsem se dobře. Byl jsem unavený, což samozřejmě není omluva. Vím, že musím nabídnout mnohem více, než co jsem dnes předvedl (v utkání s Anderlechtem). Sám jsem si v duchu říkal, že tohle není zrovna ideální výkon. Ale ještě je před námi celý měsíc plný zápasů. Stále se musíme snažit, protože jak v Evropské lize, tak v Premier League máme o co hrát.

United přes zápasem s Chelsea nepohráli již jednadvacet utkání v řadě, nicméně to není věc, která by Zlatana zajímala.

Nemyslím si, že bychom se na to měli nějak zaměřovat. Byl bych radši, kdybychom byli první v tabulce, než drželi tuto sérii. Nic nám to nedává.

Myslím si, že Chelsea má kvalitní a hlavně vyrovnaný tým. A mají výhodu v tom, že hrají pouze jednou týdně. Nevím, kolik přesně jsme odehráli zápasů, ale mám za to, že to bylo daleko víc, než kolik jich odehrála Chelsea. V Evropě letos nehráli a v ligovém poháru vypadli brzy. A přestože mají dobrý tým, nemyslím si, že by měli být na vrcholu.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!