Hodnocení: Manchester United – Chelsea

49

Přinášíme Vám hodnocení hráčů po zápase s Chelsea.

David De Gea

David de Gea – Byl prakticky bez práce. Hosté neměli žádnou šanci a ani střelu na bránu. Ve druhém poločase pěkně zalehl jeden nebezpečný centr do vápna. 7/10

Antonio Valencia – Dnes hrál o něco výše, ale hlavně se věnoval defenzívě. Spolu s Herrerou zvládl udržet na uzdě Hazarda a když byla možnost, zapojil se do ofenzívy. Jako vždy velmi poctivý a zodpovědný výkon. 7/10

Eric Bailly – Když mírně zaváhal, stihl to napravit a uhrát svojí rychlostí a důrazem. Tak by se dal ohodnotit jeho dnešní výkon. Měl tam pár zaváhání, ale i přesto odehrál dobrý zápas. 7/10

Marcos Rojo – Skvělý výkon. Vymazal a zároveň podráždil Costu, který si po jednom vzájemném faulu aspoň pro Marcose vybrečel žlutou kartu. To bylo tak vše, co proti němu uhrál. Celý zápas byla radost pohledět na jejich souboje a Marcos si zaslouží pochválit za to, jak si dokázal udržet koncentraci a nenechal se rozhodit. Klíčový hráč naší obrany. 8/10

Matteo Darmian – Nebyl vidět. To ale neznamená, že hrál špatně. Matteo si dnes jako stoper vedl velmi dobře a není nic co bych mu mohl vytknout. Všechno řešil jednoduše a mělo to svůj pozitivní účinek. 7/10

Ashley Young

Ashley Young © – Ashley předvedl svůj typický bojovný a zodpovědný výkon. Pomáhal Darmianovi na levé straně a snažil se podporovat ofenzívu. Byl v ní určitě aktivnější než Valencia a hned třikrát se pokusil o zakončení. Ani jedno se mu ale vůbec nepovedlo. Má svůj podíl na druhé brance, když se po jeho průniku do vápna míč dostal k Herrerovi. Byl střídán v 93. minutě. 7,5/10

Ander Herrera

Ander Herrera – Ander dnes podal skvělý výkon. Dostal za úkol uhlídat Hazarda a to se mu i se ziskem žluté karty podařilo. Asistoval na první branku zápasu pěknou přihrávkou mezi obránce. Ve druhé půli pak vstřelil druhý gol zápasu, když za přispění teče jednoho z obránců hostí prostřelil Begovice. Opět jsme od něj mohli vidět výborný pohyb, bojovnost a velké zaujetí. 8,5/10 MOTM

Marouane Fellaini – Fella dnes zahrál velmi dobře. Silný v osobních soubojích a v první půli důležitý v přechodu do útoku, když vyhrával většinu soubojů o míč. Ve druhé půli už tak vidět nebyl, ale celkově odehrál velmi dobrý zápas. 7/10

Paul Pogba – Nehrál špatně, ale nedá se ani říct, že by hrál nějak moc dobře. V první půli mu to ještě šlo, ale ve druhé už spoustu situací řešil špatně a jeho dva spoluhráči uprostřed zálohy ho dnes zastínili. Jednou dobře přistrčil míč před vápno na Younga. Určitě podal horší výkon než v Belgii. 6,5/10

Jesse Lingard – Jesse dnes hrál velmi dobře a potvrdil, že si základ momentálně zaslouží. Opět hýřil pohybem, bojovností a výborně kombinoval. Především s Rashfordem si rozuměl a jednou se pokusil o zakončení, ale střela proletěla nad břevnem. Velmi dobře si hledal prostor mezi obranou a zálohou soupeře. Po jedné své akci přistčil míč před vápno na Younga, který střílel mimo. Odehrál velmi dobrý zápas a byl z taktických důvodů střídán v 60. minutě. 7/10

Marcus Rashford – Celý zápas s ním měla obrana Chelsea díky jeho pohybu velké problémy. První příležitost ke vstřelení branky prováhal. V té druhé si vedl lépe. Dobře si naběhl za obránce, přebral přihrávku od Herrery a vstřelil první branku zápasu. Velmi dobře si v kombinaci rozuměl hlavně s Lingardem. Ve druhé půli už to měl zhruba od 60. minuty těžké, když byl na hrotu odříznutý, ale i tak stihl párkrát zamotat hostujícím obráncům hlavu. Byl střídán v 83. minutě. 8/10

Michael Carrick – Přišel na hřiště místo Lingarda v 60. minutě. Dobře zapadl do hry a pomáhal s bráněním. Připsal si pár vyhraných soubojů o míč a za tu půl hodinu předvedl dobrý výkon. 7/10

Zlatan Ibrahimovič – Přišel na hřiště místo Rashforda v 83. minutě. Stihl dostat žlutou kartu. NEHODNOCEN

Timothy Fosu-Mensah – Nahradil v 93. minutě Younga. NEHODNOCEN

Týmový výkon: Dnes to byl z naší strany výborně taktický zvládnutý zápas. Hosté se nedostali do žádné šance a nepřipsali si jedinou střelu do prostoru brány. Obrana si s ofenzívou hostů poradila velmi dobře a v ofenzívě jsme byli konečně produktivní, když jsme vytěžili z minima maximum. Celý tým si zaslouží pochválit. Manažer za to, jakou připravil taktiku a hráči za to, jak ji celý zápas na 100% plnili. 8/10

Predchádzajúci článokReview: Manchester United – Chelsea
Ďalší článokBoss po výhře nad Chelsea
jujinek77
Pracuji jako operátor CNC stroje a Manchesteru United jsem začal fandit kvůli vysoké výhře nad AS Řím 7:1. Od té doby jsem začal pravidelně sledovat zápasy United a úplně jsem si klub zamiloval. Mezi mé nejoblíbenější hráče klubu patří Ferdinand, Scholes, Carrick a Ronaldo. A samozřejmě Fergie, to je pro mě boss, leader, winner!