Mkhitaryan: Hodně lidí mi nevěřilo

14

Arménská hvězda v dresu United, Henrikh Mkhitaryan, poskytl pro magazín Inside United exkluzivní rozhovor, ve kterém poodkryl i nástrahy, s kterými se musel vypořádat coby mladík.

Osmadvacetiletý ofenzivní záložník se nechal slyšet, že by se nikdy nevzdal svého snu stát se fotbalistou na té nejvyšší úrovni – byť ho řada lidí odrazovala. Mkhitaryan pak byl dosáhnout svého snu tak odhodlán, že už v pouhých třinácti letech odjel na zkušenou do brazilského Sao Paula, aby mohl pilovat své fotbalové schopnosti a dovednosti.

Musím říct, že mi hodně lidí nevěřilo. Smáli se mi a tvrdili, že jsem se zbláznil a že takové úrovně nikdy nedosáhnu.

A zatímco mu jeho známí nepřáli, osmadvacetiletý Armén pouze potvrdil heslo ‚Kdo se směje naposled, tense směje nejvíc‘, když loňské léto přestoupil na Old Trafford.

Vždy jsem chtěl hrát za jeden z největších klubů na světě. A to právě nyní dělám.

Co říkáte na výkony Henrikha Mkhitaryana vy? Má ještě díky svému odhodlání prostor se zlepšovat a podávat ještě lepší výkony než doposud?

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLegendárna jedenástka: Bryan Robson
Ďalší článokFotoreport z tréningu pred zápasom proti Anderlechtu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!