18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Zlatan: Narodil jsem se starý a zemřu mlád

Zlatan Ibrahimovič se po zápase se Sunderlandem, v němž byl zvolen hráčem utkání, přirovnal k filmové postavě Benjaminu Buttonovi, když se nechal slyšet, že se narodil starý a zemře mlád.

Pětatřicetiletý útočník vstřelil v posledním utkání již osmadvacátý gól sezony a velkou měrou tak přispěl k vítězství 3:0 nad Sunderlandem. Tato trefa pro něj také znamenala již 250 gól od chvíle, co oslavil své třicáté narozeniny. Po zápase se tedy přiznal, že po vzoru Benjamina Buttona se cítí s každým jedním zápasem mladší a mladší.

Tvrdě trénuji. Věřím si a vím, čeho jsem schopen. Čím jste starší, tím jste zkušenější, inteligentnější a neplýtváte energií na věci, které nepotřebujete. Cítím se jako Benjamin Button. Narodil jsem se starý a zemřu mlád.

Švédský útočník je skálopevně přesvědčen, že on a jeho spoluhráči se dokážou umístit do čtvrtého místa v tabulce, zvláště pak po tom, co již jednadvacet utkání po sobě neprohráli.

Dnes to byla pohodová výhra. Musíme se stále soustředit, pracovat a věřit, že se do čtvrtého místa umístíme. Opravdu v to věříme a uděláme pro to všechno.

Zlatan se také vyjádřil k červené kartě, kterou obdržel jiný Švéd Sebastian Larsson po zákroku na Andera Herreru.

Na konci vždy vyhraje lepší tým a my vedli 1:0 před tou červenou kartou. Jestli byla karta správně udělena, nebo ne, nemůžu posoudit. Ale zkrátka byla udělena a hráli jsme v přesile. Někdy prostě získáte výhodu jednoho hráče v poli.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!