Týmové novinky před zápasem se Sunderlandem

20

Na tiskové konferenci před zápasem se Sunderlandem, který se v neděli odehraje na půdě hostí, se manažer José Mourinho vyjádřil k týmovým novinkám. 

BUDOUCNOST JANUZAJE

Již jsem se rozhodl, ale neřeknu Vám jak.

SÉRIE BEZ PORÁŽKY

Je dobré vědět, že máme fantastickou šňůru dvaceti zápasů v Premier League bez porážky. Pravda je, že například deset zápasů s deseti remízami se rovná deseti bodům a deset zápasů s pěti výhrami se rovná patnácti bodům – co je lepší? Samozřejmě, že patnáct bodů. Pokud jde ale o pohled do budoucnosti, tak preferuji deset zápasů s deseti remízami, protože máte něco, co není snadné mít – Jste pak mentálně silní a je těžké vás porazit.

TÝMOVÉ NOVINKY

Rooney nebude k dispozici. Young je zraněn a žádné další novinky nejsou. O stavu Maty, Smallinga a Jonese již víte.

NOVÁ SMLOUVA JESSEHO LINGARDA

Je to Angličan a prošel si naší akademií – takovýto hráči jsou pro klub velmi důležití. K podpisu nové smlouvy mu gratuluji.

SYMPATIE K MOYESOVI

Držím sympatie ke každému manažerovi, který bojuje za dosažení svých cílů. Každý je velký profesionál a bojují celou sezónu. Někteří z nás byli v půlce sezóny vyhozeni, a to je pak obtížné.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokShaw bude bojovat o místo v týmu
Ďalší článokMourinho: „Zabijak“ Chicharito by skóroval 20 gólov
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!