05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Shaw bude bojovat o místo v týmu

Luke Shaw přicházel do Manchesteru s pověstí jednoho z největších světových talentů. Svůj potenciál začal na Old Trafford ihned rozvíjet, ale s nástupem Jose Mourinha se situace otočila a Shaw musí manažerovi dokázat, že si své místo v týmu zaslouží. Po kritice, která se na jeho hlavu snesla, se sám hráč v rozhovoru vyjádřil, že bude bojovat o místo v sestavě rudých ďáblů.

Anglický reprezentační obránce se vyjádřil ke své současné situaci po jeho teprve třetím utkání za poslední čtyři měsíce.

Budu držet hlavu nahoře a bojovat do posledních sil – nehodlám se vzdát. Miluji tento klub a udělám vše, abych zde mohl být i v budoucnu. V současné době tvrdě pracuji, tak jako nikdy. Procházím fází, kdy je všechno tak nějak proti mně, ale mě to nevadí. Ukáži všem, že se mýlili. Každý je občas dole a je pro mě opravdu těžké to přijmout, protože v hloubi duše, to pro mě jako pro člověka opravdu není

Jak řekl Jose, chce mě vidět bojovat. Budu bojovat do posledního dechu, chci být součástí klubu i nadále. Chci hrát pro trenéra a pomoct klubu opět se vyšplhat na špici. Už jsem vynechal spoustu zápasu a přitom hraní fotbalu tak miluji.

Na Luka Shawa nejspíše zapůsobila kritika, kterou Mourinho opravdu nešetřil. Je vidět, že si trenérova slova vzal obránce k srdci a jak sám říká – začne opravdu makat. Je stále velmi mladý a pokud přidá v tréninku, svůj čas na hřišti jistě dostane a za pár let může být nejlepší levý bek fotbalové planety.

Zdroj: Daily Mail

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!