Rooneyho start je v následujícím utkání nejistý

10

Start kapitána United Wayna Rooneyho je v následujícím utkání se Sudnerlandem nejistý po tom, co si stále stěžuje na bolesti v obou kotnících.

Nejlepší střelec Anglie nastoupil v předposledním utkání svého klubu proti WBA pouze z lavičky, přičemž proti svému bývalému klubu Evertonu nenastoupil vůbec. V obou utkáních pak svěřenci Mourinha nebodovali naplno. Manažer se ke stavu svého kapitána vyjádřil následovně:

Bolí ho oba kotníky. A nevím, jestli tohle je něco, co se zahojí v průběhu pár dní. Stalo se mu to po utkání s WBA.

Únavu pak pociťují v poslední době velmi vytížení hráči jako Ashley Young, který byl v posledním zápase střídán za Luka Shawa a Antonio Valencia, jež dokonce nedávno absolvoval kvalifikační utkání na světový šampionát za svou zemi.

Delší absenci ještě můžeme čekat u tria Mata, Jones a Smalling, jejichž start v příštím utkání proti Sunderlandu Davida Moyese by se rovnal zázraku. Tým Black Cats se pak nachází na samém dně tabulky a bojuje o samotné udržení.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokUnited a (ne)podarená séria bez prehry
Ďalší článokCarrick: Nevzdávame boj o TOP4
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!