31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pereira chce příští rok prorazit do sestavy United

Mladý brazilský záložník Andreas Pereira v letošní sezoně hostuje ve španělské Granadě a uprostřed hřiště předvádí opravdu výborné výkony. Jose Mourinho se nechal slyšet, že hru talentovaného středopolaře pečlivě sleduje a sám Brazilec touží po místě v sestavě rudých ďáblů.

Záložník Manchesteru United Andreas Pereira znovu zopakoval svou touhu nastupovat pravidelně v sestavě anglického velkoklubu, až se na konci sezony vrátí na sever Anglie. Jednadvacetiletý talent v této sezoně hostuje ve španělské Granadě, kde předvádí výborné výkony.

Přestože Granada čelí možnosti sestupu do nižší soutěže, Pereira slýchá na své představení pouze chválu. Nastoupil k 25 utkáním, ve kterých vstřelil čtyři góly. Předvedl působivé výkony i proti gigantům z Barcelony a Realu Madrid. To mu dává sebevědomí k boji o místo v Mourinhově sestavě.

Hraji dobře. Snažím se dělat svou práci a získávat na hřišti co nejvíce minut. Je pro mě skvělé hrát na vysoké úrovni ve Španělsku každý týden. Tvrdě trénuji a zaměřuji se na zlepšování všech aspektů mé hry. Bohužel pro tým není naše situace ideální, ale snažíme se z toho co nejrychleji dostat.

Můj sen je hrát za United pravidelně. Vždy to byl sen, ale teď se plně soustředím na výkony v Granadě a chci pomoci týmu zlepšit současnou situaci. Můj sen vždy bude hrát za United a příští sezonu o to budu bojovat.

Zbývá nám do konce sezony deset utkání, takže je všechno možné. Budu se snažit hrát co nejlépe a celý tým bude bojovat až do posledního kola.

Pereira se také zmínil, že je v neustálém kontaktu jak s Jose Mourinhem tak s některými spoluhráči.

Je hezké slyšet chválu od Jose Mourinha a cítit, že mě v United stále sledují. Manažer i jeho asistent mi občas posílají zprávy jak se mi daří. Mluvím i s Adnanem Januzajem, Fosu-Mensahem. Někdy i s Ericem Baillym nebo Paulem Pogbou. Zůstal jsem v kontaktu s mnoha hráči.

Sám jsem Andrease sledoval v několika utkáních Granady. Byl vidět jeho obrovský přehled, práce s balonem, neustálý pohyb a zapojování do hry. Hostováním ve Španělsku se jistě posunul o úroveň výše a proto můžeme doufat, že ho v příští sezóně uvidíme běhat po trávnících v Anglii. 

Zdroj: www.90min.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!