25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho po zápase s WBA

Přinášíme vyjádření Josého Mourinha po bezbrankové remíze s West Bromwich Albion. Zápas na Old Trafford skončil opět smolnou remízou 0:0.

 

HERNÍ PROJEV WBA

Nekritizuji ostatní týmy, které sem přijedou bránit, kouskovat hru a zdržovat, aby získali jeden bod. Mají svou taktiku a já k tomu nemám co říct. Jediné, co k tomu mohu říct je, že jsme se snažili vyhrát. Měli jsme šest hráčů, kteří byli absolutně fenomenální, co se přístupu, mentality a konzistence týče. A pak jsme měli čtyři kreativní hráče, kteří měli skórovat, ale zklamali. Měli nějaké záblesky a momenty, ale nemají konzistenci a za to jsme zaplatili ztrátou dvou bodů.

 

BRANKÁŘ FOSTER

Brankáři sem jezdí s velkou motivací. Vždy jsem od brankářů slyšel, že je pro ně nejlepší, když jsou v akci celých 90 minut. Slýchával jsem to už v dětství od mého otce. A v moderním fotbale je to stále to samé. Brankáři chtějí být v akci co nejvíc času, protože jim to dává podmínky k tomu být ve střehu a koncentrovat se. Foster byl velmi dobrý.

 

KLÍČ K VÍTĚZSTVÍ

Brzký, nebo pozdní gól. Klíč je branka. Z hlediska defenzivy jsme hráli velice dobře a hru jsme měli pod kontrolou. Obranou linii jsme měli hodně vysunutou a nechávali za sebou hodně prostoru, což bylo riskantní, ale zvládli jsme to dobře. Musíte, ale vstřelit branku, abyste hru otevřeli a nutili tak soupeře změnit taktiku hry. Nezáleží, jestli je to v první, nebo poslední minutě. Skutečnost je taková, že Foster předvedl skvělé zákroky a my jsme spálili neuvěřitelné šance.

 

DALŠÍ ZÁPAS V ÚTERÝ

Máme málo hráčů k dispozici. Netěší mě, že budeme hrát v úterý bez možnosti změny sestavy. Jsem šťastný za každý zápas, který hrajeme, ale aktuálně jsem bez možností. Mnoho hráčů, zvláště na specifických pozicích, nemůže hrát a já bych chtěl dát volno statečným chlapcům jako Valencia a Bailly, kteří hráli za reprezentaci a museli cestovat. Zaslouží si odpočinek, ale musíme se s tím poprat.

 

Zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!