Hodnocení: Manchester United – West Bromwich Albion

55

Přinášíme Vám hodnocení hráčů po zápase s WBA.

David De Gea

David de Gea – Hosté ho dnes moc neprověřili a není moc co hodnotit. Jen ta střela Fletchera v závěru ho trošku zaskočila a měl velké štěstí, že se míč neodrazil od břevna do brány. 5,5/10

Antonio Valencia

Antonio Valencia – Dnes to bylo trochu slabší. V obraně sice chybu neudělal, ale směrem dopředu jsme od něj zvyklí na lepší výkony. 5/10

Eric Bailly
Marcos Rojo

Eric Bailly, Marcos Rojo – Dnes jsem mezi nimi neviděl rozdíl. Oba zápas začali dobře, vyhrávali souboje, ale měli tam při občasné brejkové situaci problémy s Kanuem. Po jednom tvrdším faulu dostal Rojo žlutou kartu a i Bailly byl ve dvou soubojích pozdě. Kromě těchto ojedinělých zaváhání odehráli většinu zápasu dobře. Dnes si mezi sebou dělí ocenění pro muže zápasu. MOTM 6/10

Ashley Young

Ashley Young – Nehrál špatně, ale nijak nevyčníval. Měl tam jeden dobrý průnik do vápna, ale jeho centr byl zblokován. Pokusil se občas o centr, ale snad ani jednou nenašel spoluhráče. 4,5/10

Michael Carrick

Michael Carrick © – Michael k sobě potřebuje běhavé hráče. Jeho dnešní hra spočívala v tom, že jen stál uprostřed hřiště a posouval míče na nejblíže stojícího hráče. Neříkám, že občas nepomohl obraně dobrým skluzem nebo zdvojením protihráče, ale za mě to bylo dnes málo. Roky už má a jde to vidět. Zápasy, kdy hrajeme do plných je nám takový hráč, co stojí na místě a přihrává na pár metrů, vážně k ničemu. 4/10

Marouane Fellaini

Marouane Fellaini – Začal velmi dobře a byl při chuti. Aktivní, nabízel se a snažil se o rozehrávku. Jak už je u něj zvykem, byl silný v osobních soubojích, vyhrával hlavičkové souboje. Dalo by se říct, že patřil mezi ty lepší hráče a to taky o něčem svědčí(s veškerou úctou k Fellovi). S pohybem už to tak žhavé nebylo a celkově byl náš střed dnes velmi statický. Jednou zakončoval pár decimetrů vedle brány. V závěru dostal žlutou kartu za roztržku s Yacobem. Doufám, že další zápas už budou hrát ve středu zálohy jiní hráči. 5/10

Jesse Lingard

Jesse Lingard – Začal na pravém křídle, ale většinou jsme ho viděli mimo svoji pozici. Hodně často byl viděn ve středu hřiště, kde byl velmi aktivní. Neustále si pohybem říkal o míč a dvakrát poslal dobrý centr do vápna na Martiala. Patřil mezi to lepší a škoda, že mu nevyšla střela z voleje v prvním poločase. Ve druhé půli pak po kombinaci s Rashem dostal do šance Mickyho, ale ten svou šanci prováhal. 5/10

Henrikh Mkhitaryan

Henrikh Mkhitaryan – Velmi slaboučký zápas v jeho podání. Nehrál dobře a ještě k tomu neproměnil největší šanci zápasu. Nechápu, jak může míč tak často odskakovat tak technickému hráči jako je Micky! Měl obrovské problémy v osobních soubojích. Na střídání byl už v poločase. Nakonec ho vystřídal Rooney v 74. minutě. 3,5/10

Anthony Martial

Anthony Martial – Velké zklamání. Měl být odpočatý, nereprezentoval, ale vůbec to nebylo vidět. Po Lingardově centru v první půli zakončoval hlavou mimo bránu. V další situaci, kdy mu Fella sklepával míč do vápna, podklouzl. Nějaká ta zblokovaná střela a to bylo tak vše. 4/10

Marcus Rashford

Marcus Rashford – V první půli slaboučký. Dvakrát šel přes malé vápno střílený centr a on jako hrotový útočník tam ani jednou nebyl. Často byl mimo vápno a bylo to k ničemu. Ve druhé půli se s ubíhajícím časem zlepšoval. Měl tam dvě dobré střely, pěkně kopnutý přímý kop, ale i tak to bylo málo. 5/10

Wayne Rooney

Wayne Rooney – Nahradil Mickyho v 74. minutě. Byla na něm vidět chuť se zápasem něco udělat, ale ani mu se nepodařilo průběh zápasu moc ovlivnit. Podle mě přišel pozdě. V závěru dostal žlutou kartu za protesty proti verdiktu rozhodčího Deana. 4/10

Týmový výkon: Hráči dnes vypadali, jako kdyby každý z nich byl na repre srazu a odehrál dva ostré zápasy. Působili unaveně. Tempo zápasu tím pádem žádné. Na hru se moc nedalo dívat a zajímavých situací bylo jen velmi málo. S tímhle tím jen těžko můžeme pomýšlet na umístění v TOP4. 3/10

Predchádzajúci článokMourinho lituje odchodu Schweinsteigera
Ďalší článokReview: Manchester United – West Bromwich Albion
jujinek77
Pracuji jako operátor CNC stroje a Manchesteru United jsem začal fandit kvůli vysoké výhře nad AS Řím 7:1. Od té doby jsem začal pravidelně sledovat zápasy United a úplně jsem si klub zamiloval. Mezi mé nejoblíbenější hráče klubu patří Ferdinand, Scholes, Carrick a Ronaldo. A samozřejmě Fergie, to je pro mě boss, leader, winner!