24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Hazard: Lituju toho, že nejsem v United

Belgický křídelník ve službách Cheslea FC se včera nechal slyšet, že ve své kariéře lituje pouze jediné věci – toho, že nepřestoupil do Manchesteru United.

V roce 2012, ještě za vedení Sira Alexe Fergusona, se spekulovalo o možném přestupu Belgičana na Old Trafford. Z toho však z dosud neznámých důvodů sešlo, a k Rudým ďáblům se nakonec přidal Shinji Kagawa, přičemž Hazard se upsal rivalovi ze Stamford Bridge. K tomu však dle jeho slov nikdy nemělo dojít.

Chtěl jsem přestoupit k United, fandil jsem jim od mala. Ale agent a rodiče byli proti – oni upřednostňovali Chelsea. Rodiče proto, že je Londýn blíže Belgii a agent kvůli penězům. A nejhorší na tom je, že jsem se při tomto přestupu stal obětí docela kruté manipulace a citového vydírání z jejich strany a agent na mě používal, jak jsem později zjistil, techniky z NLP (neurolingivstické programování), které dokážou ovlivnit rozhodování člověka.

Hazard tak nakonec přestoupil k Blues a přesto, že své kvality čas od času potvrzuje, všichni od něj čekali více a zdá se, že v Londýně má do naplnění potenciálu daleko.

Nemůžete ze sebe vydat maximum, když nejste 100% šťastní. Já se snažím, ale… no, bojuji s motivací.

V nedávném utkání v rámci FA Cupu, v němž se střetli právě United a Chelsea, a v němž docela nešťastně šli svěřenci Mourinha do oslabení, měl Hazard důležitou roli. Byl to v podstatě on, na kom se Ander Herrera pravděpodobně neprávem vyfauloval. K tomu Belgičan řekl toto:

Tak zrovna v tomto utkání jsem byl přemotivovaný. Je to jako s holkou, kterou nemůžete mít. Uděláte cokoliv, jenom aby ji neměl někdo jiný. Samozřejmě, že jsem to přihrál. A rozhodně by mi nevadilo hrát znovu pod Mourinhem. Jo, částečně jsem ho neměl rád, ale zároveň jsem ho zbožňoval. Ten chlap vás zkrátka nenechá chladným.

zdroj: april.cz


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!