Jesse Lingard jedná o nové smlouvě

2

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard potvrdil, že s klubem jedná o prodloužení nové smlouvy.

 

Jesse tuto sezonu nastoupil celkem v patnácti utkáních (ve všech soutěžích) a vstřelil dvě branky. Při rozhovoru vyjádřil touhu zůstat na Old Trafford, kam dle jeho slov patří i jeho srdce.

Jednání o nové smlouvě pokračují. Užívám si být hráčem Manchesteru United a mé srdce patří sem. V týmu je hodně konkurence a každý musí bojovat o své místo v sestavě, což vás na trénincích činí více hladovými. A když pak dostanete šanci, víte že ji musíte využít. Dále kolem sebe máme skvělé hráče – Mkhitaryan, Pogba, Zlatan a další velké jména, kteří toho dosáhli hodně a my se od nich můžeme mnohé naučit – především pak mladí hráči.

 

Zdroj: skysports.com

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMediálny servis: 26.03.2017
Ďalší článokHráči na sociálnych sieťach 26.3.2017
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - kdy jsme s otcem sledovali zápasy United v lize mistrů - v té době to byla jediná příležitost, jak sledovat zápasy živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, (které si z dob komunismu schovával jako vzácnost) kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United a to jak se klub zvedl po Mnichovské tragédii, mě chytli za srdce a já měl jasno v tom, kdo bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!