Jesse Lingard jedná o nové smlouvě

2

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard potvrdil, že s klubem jedná o prodloužení nové smlouvy.

 

Jesse tuto sezonu nastoupil celkem v patnácti utkáních (ve všech soutěžích) a vstřelil dvě branky. Při rozhovoru vyjádřil touhu zůstat na Old Trafford, kam dle jeho slov patří i jeho srdce.

Jednání o nové smlouvě pokračují. Užívám si být hráčem Manchesteru United a mé srdce patří sem. V týmu je hodně konkurence a každý musí bojovat o své místo v sestavě, což vás na trénincích činí více hladovými. A když pak dostanete šanci, víte že ji musíte využít. Dále kolem sebe máme skvělé hráče – Mkhitaryan, Pogba, Zlatan a další velké jména, kteří toho dosáhli hodně a my se od nich můžeme mnohé naučit – především pak mladí hráči.

 

Zdroj: skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMediálny servis: 26.03.2017
Ďalší článokHráči na sociálnych sieťach 26.3.2017
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!