Young se vtipně vyjádřil k nominaci na hráče měsíce

14
ashley young

Ashley Young opět jednou potvrdil roli baviče, když se velmi odlehčeným způsobem vyjádřil k nominaci na hráče měsíce, kterou si za březen vysloužil svými povedenými výkony.

Červená ‚osmnáctka‘ se po skvělých výkonech v zápasech proti Chelsea, Rostovu a Middlesbrough připojila k Marcosu Rojovi a Antoniu Valenciovi, kteří jsou na již zmíněné ocenění rovněž nominovaní. Počin Angličana je však o to větší, že nastoupil hned na třech různých pozicích, přičemž své představení okořenil přesným centrem na hlavu Marouanna Fellainiho v zápase s Boro. K nominaci se pak vyjádřil následovně:

Opravdu jsem nominován? Tak to potěší. Opravdu je to hezké být takto oceněn. A tedy doufám, že všichni budou hlasovat pro mě a ne pro ty dva!

I přes možnost získat individuální ocenění však Young preferuje týmovou práci.

Chtěl bych všem poděkovat a na konci uvidíme, kdo cenu získá. Pro nás je ale stejně nejdůležitější vyhrávat utkání napříč všemi soutěžemi. To je to, na co myslíme.

Ashley Young, stejně jako všichni jeho spoluhráči, budou o trofeje a vítězství bojovat ještě v devíti dubnových a potenciálně šesti květnových zápasech.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSolskjaer chváli herný vzostup United
Ďalší článokMourinho: Majtelia United sú iní ako zvyšok
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!