Sir Alex vyhlíží prvenství v Evropské lize

31

Sir Alex Ferguson se nechal slyšet, že je velmi optimistický, co se týče úspěchu v letošním ročníku Evropské ligy.

Tuto trofej Manchester United ještě nikdy ve své historii nezískal, a právě i tento fakt považuje Ferguson za jeden z důvodů, proč by k tomu letos konečně mohlo dojít.

Nikdy jsme Evropskou ligu nevyhráli. Ani předchůdce této soutěže, pohár UEFA. A nyní máme dobrý los. Netvrdím, že to bude jednoduché, ale šance tady je.

Sir Alex si je rovněž vědom skutečnosti, že španělský celek Sevilla, který tuto soutěž vyhrál hned třikrát po sobě, se v pavouku nenachází.

A taky vám to zaručí místo v Lize mistrů. Což kdysi nebývalo a podle mě je to velký motiv. A taky už v této soutěži není Sevilla, což je ohromné! Vyhrát tuto trofej je pro nás důležité. Je to evropská trofej a je jedno, že to není Liga mistrů – stále je to evropská trofej. A když ji vyhrajete, jste v Lize mistrů. A taky vaše CV se po triumfu v této soutěži rozroste. Přidejme to k triumfu v Lize mistrů, v Poháru vítězů pohárů, k Evropskému superpoháru… je toho čím dál více. Chceme být nejúspěšnější klub v Evropě.

zdroj: football365.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRiova spoveď o najťažšom období jeho života
Ďalší článokVidič: Fanúšikovia musia byť s Pogbom trpezliví
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!