Schweinsteiger přestupuje do Chicaga Fire

89

Německý záložník Bastian Schweinsteiger míří do americké MLS, kde bude hájit barvy Chicaga Fire.

Ještě zdravotní prohlídka a vyřízení víz chybí k dokončení přestupu, nicméně americký celek považuje celý přestup již za uzavřený.

Jsem smutný z toho, že odchodem z Manchesteru United opouštím tolik přátel. Na druhou stranu jsem rád, že mi Chicago Fire dalo šanci opět hrát.

Užíval jsem si spolupráci s manažerem, spoluhráči i všemi dalšími zaměstnanci. Přeju jim do budoucna jen to nejlepší. A speciální dík patří fanouškům – vaše podpora byla během mého působení neuvěřitelná.

Jsem rád, že jsem byl členem týmu, který loni vyhrál FA Cup. Teď ale přišla chvíle udělat další krok a do Chicaga se těším.

Všichni v United přejí Bastianovi všechno nejlepší v další etapě své kariéry.


 

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNapredovanie v Európskej lige aj v Premier League
Ďalší článokFerguson povedie United na Carrickovom čestnom zápase
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!