15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho před zápasem s Middlesbrough

Manažer se na tiskové konferenci před utkáním s Middlesbrough nechal slyšet, že nehodlá zápas vypustit, navzdory početným absencím. Start Wayna Rooneyho, Anthonyho Martiala a Bastiana Schweinsteigera je nejistý a Zlatan Ibrahimović s Anderem Herrerou si budou odpykávat trest. Navíc si v minulém zápase proti FC Rostov Paul Pogba poranil hamstring.

Náročný program si vybral svou daň

Mé statistiky se zraněnými hráči jsou velmi, velmi dobré. Pro mé svěřence je obtížné se zranit a je zřejmé, že Pogbovo zranění bylo jen vyústěním nahromaděné únavy. Cítil něco v prvním poločasu a ve druhé půlce už věděl, že nemůže dál pokračovat. Dokonce i fyzické monstrum jako on nemohl dál hrát. Ale je jasné, že je jedním z hráčů, kteří neměli chvilku oddych. Hrál každý zápas. Dokonce proti Blackburnu [v FA Cupu], byl na lavičce a hrál půl hodiny. A myslím si, že pondělní zápas, kdy jsme hráli o deseti, v tom měl také prsty. Paul na to teď doplácí.

Dáme do toho všechno

Toto je Manchester United, nemůžu nic obětovat. Snažíme se vyhrát každý zápas a dosáhnout svého maximálního potenciálu. Ale je tu pár problémů. Když hrajete ve 12 hodin, musíte se najíst před devátou a když jíte před devátou, musíte vstávat ještě dřív. Oproti tomu, když hrajete v 5 odpoledne, můžete se víc vyspat a dostat do sebe více jídla a více energie. Je tomu těžké porozumět a přijmout to, ale už je to tak.

Manažer Boro a někdejší Mourinhův asistent byl ve čtvrtek vyhozen

On ten tým zachránil. Dostal je do Wembley při finále play-off, další rok se jim povedl přímý postup a teď jde domů. Jsem z toho smutný, ale to je prostě dnešní fotbal, ke kterému se musíme přizpůsobit.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!