04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mata vs leicester 2017 001
Mediálne správy

Mata: Být střelcem vítězného gólu je skvělý pocit

Byl to právě Španělův gól, co poslalo v náročném utkání s Rostovem svěřence Josého Mourinha do dalšího kola Evropské ligy.

S celkovým skóre 2:1 porazili v dvojzápase United ruský celek Rostov a nyní netrpělivě čekají na svého dalšího soupeře. Pro Juana Matu pak tento postupový gól byl o to šťastnější, že tak v této sezoně zaokrouhlil svůj počet přesných zásahů na deset.

Vstřelit branku je vždy skvělý pocit. Nic lepšího ve fotbale není. Zvláště pak, když se jedná o takto důležitý gól. Mám tedy jak z výkonu, tak také z branky, ohromnou radost. Nyní se cítím šťastný. Vyhráli jsme a postoupili tak do čtvrtfinále, což byl náš dnešní cíl.

Až do sedmdesáté minuty v podstatě o osudu utkání nebylo rozhodnuto, nicméně pak po akci Henrikha Mkhitaryana a Zlatana Ibrahimoviče dokázal ofenzivně laděný Španěl skórovat, čímž pochopitelně rozveselil celý Old Trafford, který se tak mohl konečně radovat z branky.

Bylo to náročně. Hráli dobře, hlavně pak v druhém poločase. Paradoxně si myslím, že jsme měli skórovat už v první půli, ve které jsme pro změnu hráli lépe my. Vytvářeli jsme si šance a branka přišla v druhé půli, což je ale jedno. Jsme šťastní, protože jsme jasně ukázali, jak moc jsme to chtěli.

V neděli pak čeká United další utkání během několika málo dnů – a to zápas v rámci Premier League s Middlesbrough.

Jsme si vědomi toho, že v Premier League musíme vyhrát hodně zápasů, abychom se dostali do Ligy mistrů. Ale zvládneme to. A začneme s tím v neděli. Ale bude to těžké, mají nového manažera, a tak se hráči budou chtít ukázat.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!