Martial si cení týmového ducha United

10

Anthony Martial se v exkluzivním rozhovoru pro Inside United vyjádřil především k týmové spolupráci, která dle něj stojí za zlepšenými výkony v této sezoně.

Nejdříve se však francouzský útočník rozpovídal ohledně triumfu v ligovém poháru:

Nehráli jsme nejlépe, ale nepřestali jsme bojovat. A nechtěli jsme prohrát, naopak – chtěli jsme vyhrát za každou cenu. A to se nám povedlo především díky tomu, že jsme se nepřestali dívat na cíl.

O poznání krušnější chvíle však zažili Rudí ďáblové ve svém úplně posledním utkání s londýnskou Cheslea, a to v rámci FA Cupu. Z toho je vyřadili právě svěřenci Antonia Conteho, nicméně bojovný výkon podali i v tomto střetnutí, když v deseti hráčích prohráli na Stamford Bridge pouze jednogólovým rozdílem.

Myslím, že jsme nyní mnohem sehranější. Mnohem. Fotbal si užíváme a vždy chceme pouze vyhrát. Jsme odhodlaní zvítězit za každé situace. V tom je síla, ze které tuto sezonu těžíme.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokManchester United obvinený pre nezvládnutie správania hráčov
Ďalší článokFotoreport z tréningu: 15.03.2017
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!