Demi Mitchell fanoušky United nadchne

5

Šéf akademie Nicky Butt tvrdí, že v utkání Premier League 2, v němž se dnes Rudí ďáblové utkají se Southamptonem, podá levý obránce Demi Mitchel fenomenální výkon.

V 19:00 britského času se dnes mohou fanoušci zadarmo posadit do Divadla snů, a sledovat svěřence Nickyho Butta v zápase proti Southamptonu. A šéf akademie je přesvědčen o tom, že Mitchell naváže na své předchozí výkony, které z pozice levého beka ozdobil dokonce čtyřmi góly, přičemž ten poslední zaznamenal z pokutového kopu.

Byla to znouzectnost. Vlastně jsme po odchodu Camerona Borthwicka-Jacksona na hostování neměli žádného levého beka. Tak jsme hledali náhradu a sáhli jsme po Demim. Má neuvěřitelné tempo. Je silný, odvážný, dokáže obejít hráče a odcentrovat.

Na křídle si někdy nepočíná tak skvěle, ale myslím, že post moderního levého beka je pro něj to pravé. Je to přesně pro něj. Když se jednou rozběhne, je nezastavitelný. Možná by se měl ještě trochu zlepšit v defenzivní činnosti. Ale rychle se učí, což je skvělé. Moderní obránce by měl umět i útočit, a pokud si dokáže plnit i obranné povinnosti, máte tu výjimečného hráče.

Jak Demi, tak také Matthew Olosunde (pravý bek) jsou velmi ofenzivní hráči s dobrým okem. Oba ještě musí zapracovat na obranné, činnosti, ale to přijde. Jsou rychlí a sledovat je je pro fanoušky vzrušující.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokConte: Neporovnávajte Pogbu s Kantem
Ďalší článokSmalling: Proti Chelsea predvedieme lepší výkon
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!