01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Demi Mitchell fanoušky United nadchne

Šéf akademie Nicky Butt tvrdí, že v utkání Premier League 2, v němž se dnes Rudí ďáblové utkají se Southamptonem, podá levý obránce Demi Mitchel fenomenální výkon.

V 19:00 britského času se dnes mohou fanoušci zadarmo posadit do Divadla snů, a sledovat svěřence Nickyho Butta v zápase proti Southamptonu. A šéf akademie je přesvědčen o tom, že Mitchell naváže na své předchozí výkony, které z pozice levého beka ozdobil dokonce čtyřmi góly, přičemž ten poslední zaznamenal z pokutového kopu.

Byla to znouzectnost. Vlastně jsme po odchodu Camerona Borthwicka-Jacksona na hostování neměli žádného levého beka. Tak jsme hledali náhradu a sáhli jsme po Demim. Má neuvěřitelné tempo. Je silný, odvážný, dokáže obejít hráče a odcentrovat.

Na křídle si někdy nepočíná tak skvěle, ale myslím, že post moderního levého beka je pro něj to pravé. Je to přesně pro něj. Když se jednou rozběhne, je nezastavitelný. Možná by se měl ještě trochu zlepšit v defenzivní činnosti. Ale rychle se učí, což je skvělé. Moderní obránce by měl umět i útočit, a pokud si dokáže plnit i obranné povinnosti, máte tu výjimečného hráče.

Jak Demi, tak také Matthew Olosunde (pravý bek) jsou velmi ofenzivní hráči s dobrým okem. Oba ještě musí zapracovat na obranné, činnosti, ale to přijde. Jsou rychlí a sledovat je je pro fanoušky vzrušující.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!