24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
rostov on don gentlefan
Mediálne správy

Fanouškům United se v Rusku dostalo skvělého přivítání

Fanoušci, kteří se odvážili podstoupit dalekou cestu do Ruska, byli vděční za přivítání a prokázání úcty od příznivců domácích. U vstupnu jim byly poskytnuty deky jako součást iniciativy, nazývající se „Gentlefan“.

Rostov na Donu bude příští rok jedním z měst, ve kterých se bude odehrávat Mistrovství světa ve fotbale 2018 a místní fanoušci nechtějí nechat nic náhodě.

Každý tady ví, že počasí v březnu (marec) je nevyzpytatelné, a tak jako dobří hostitelé, se musíme o své hosty postarat. Příští rok zde očekáváme historickou událost a chceme jít příkladem.

Pro příznivce Rudých ďáblů Matta Putlanda (twitter: @MattP260599), který cestoval přes Istanbul a Krasnodar, to byl nezapomenutelný výlet.

Cesta byla celkem dlouhá, ale s každým, co jsme se po příjezdu bavili, mohl jen těžko skrýt nadšení, že „ten slavný Manchester“ je v jejich městě. Často ani nepoužívali slovo „United“, nejspíše proto, že znají jen jeden tým z tohoto města.

Všude, kde jsme byli, od barů po restaurace, nás přivítali slovy „welcome“. A když jsme dorazili na stadion, čekal na nás uvítací výbor, který pro nás měl deky do zimy. Říkali, jak jsou šťastní, že nás mohou přivítat v Rostově na Donu.

Vedení Manchesteru United si bylo vědomo náročnosti daleké cesty i z hlediska financí a tak nabídlo cestujícím fanouškům proplacení poplatku za ruské vízum, které činilo 118,2 liber, jako projevení vděku za loajalitu.

Matt twitter rostov on don

zdroj: manutd.com, twitter.com, espn.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!