Týmové zprávy před utkáním s Chelsea

62

José Mourinho potvrdil, že k zápasu s londýnskou Chelsea nastoupí nejsilnější možná sestava.

Pondělní střetnutí v rámci FA Cupu se pochopitelně ale obejde bez Zlatana Ibrahimoviče, který si odpykává třízápasový trest kvůli nesportovnímu zákroku ze zápasu s Bournemouthem. A právě i z toho důvodu hodlá manažer Mourinho vyrukovat na Chelsea s nejsilnější možnou sestavou, kterou má k dispozici.

Nyní máme tři dny volna a pak zas musíme cestovat. Jedeme do Londýna. A bude to tam těžké. A samozřejmě jsme bez Zlatana, ale kromě něho na ně půjdeme se vším, co máme. Nemůžeme si dovolit nastoupit s oslabenou sestavou – my jsme Manchester United.

Evropská liga je pro nás důležitá, ale stejně tak i FA Cup. Nemůžeme tam přijet s rezervou, musíme postavit natolik dobrý tým, abychom s nimi mohli soupeřit. Manchester je Manchester – je to obhájce tohoto poháru. A není to vina Chelsea, že se hraje utkání v pondělí. Uděláme oproti Evropské lize nějaké změny, ale rozhodně nenastoupíme s rezervou.

Další možnost představuje také navrátivší Henrikh Mkhitaryan, který dokonce v posledním utkání s Rostovem vsítil branku. Přesto však byl Anthonym Martialem vystřídán, přičemž tento tah boss zdůvodnil skutečností, že Armén ještě není 100% fit. Hrát rovněž bude moct také Eric Bailly, který do Evropské ligy nemohl zasáhnout kvůli trestu.

Necháme si dveře otevřené. Což myslím tak, že musíme sbírat body i v Premier League, abychom i tam měli stále šanci. A pokud postoupíme dále i v FA Cupu, načež zde ucítíme šanci, zkusíme to i zde.

Jednu trofej už máme, což je skvělé. Rovněž bojujeme o první čtyřku v Premier League a také nás čeká zápas s Rostovem.

Mourinho se také vyjádřil ke svému návratu na Chelsea.

Nebude se dít nic výjimečného. Zase se uvidím s některými fanoušky a lidmi, které mám rád. Vztah s fanoušky jsem měl dobrý, ale bylo to čistě profesionální.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMkhitaryanov gól ako darček pre fanúšikov
Ďalší článokFanouškům United se v Rusku dostalo skvělého přivítání
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!