Hodnocení: Rostov – Manchester United

46

Přinášíme Vám hodnocení hráčů po zápase s Rostovem.

Sergio Romero – Se vším si dnes bez problémů poradil. Hosté měli nějaké ty střely, ale jen jedna byla opravdu nebezpečná a Romero si s ní poradil velmi dobře. 5,5/10

Ashley Young – Ashley se od začátku zápasu snažil tlačit směrem dopředu a patřil mezi ty aktivnější hráče. Ve druhé půli už tak aktivní nebyl a když byl na míči, chyběla mu přesnost v přihrávce. Neudělal žádnou chybu a tím pádem ho není za co moc kritizovat. 5/10

Phil Jones – Phil neodehrál moc dobrý zápas. Alespoň ne ve srovnání s Rojem nebo Smallingem. V některých situacích měl v soubojích s protihráči opravdu problémy a na jeho vrub jde i inkasovaný gol. Po svém zranění se nevrátil v nejlepší formě. 4/10

Chris Smalling

Chris Smalling © – Chris si drží už delší dobu velmi slušnou formu a dnes tomu nebylo jinak. Byl silný v soubojích a snažil se své hráče dirigovat. Dnes asi náš nejlepší stoper. 5,5/10

Marcos Rojo – Marcos dnes předvedl dobrý výkon. Dvakrát musel zatáhnout v roli posledního za záchranou brzdu a většinu situací vyřešil dobře. Slušný výkon. 5/10

Daley Blind – Daley dnes podal podobný výkon jako jeho kolega na druhé straně hřiště s tím, že byl o něco lepší na míči a ve druhém poločase aktivnější směrem dopředu. Zahrával i standardky a nekopal je špatně. Na to, že delší dobu nehrál, solidní výkon. Byl střídán v 92. minutě. 5/10

Paul Pogba – Dnes hrál hrozně. V první půli to ještě šlo a snažil se něco udělat, i když byl většinu času proti přesile, ale ve druhém poločase už to bylo špatné. Prakticky se nedotkl míče a když už měl slibnou akci, soupeř jeho kličku vystihl a on přišel o míč. Byl na střídání. 3,5/10

Ander Herrera – Byl odpočatý, protože o víkendu nehrál a bylo to vidět. Spoustu toho odběhal, nabízel se do kombinace, a i když ve druhé půli párkrát propadl, patřil mezi to lepší. Jeho pohyb je pro nás uprostřed hřiště velmi důležitý. Byl střídán v 92. minutě. 5/10

Marouane Fellaini – Dnes patřil mezi to nejlepší. Má velký podíl na vstřelené brance, když si během odstavení protihráče sklepnul dlouhý míč a následně přihrál Zlatanovi. Využíval svou výšku a sílu. Díky těmto vlastnostem byl v soubojích velmi úspěšný a jednou ohrozil bránu soupeře hlavičkou z rohu. V závěru pak sklepnul míč do šance Martialovi. Vzhledem k ,,povaze‘‘ dnešního zápasu bylo správným rozhodnutím zařadit jej do základní sestavy. 5,5/10 MOTM

Henrikh Mkhitaryan – Začal s velkým nasazením a bylo úsměvné vidět, jak se po soubojích s ním na hrací ploše ocitali vetší a silnější protihráči. I tak to byl pro něj těžký zápas a v některých soubojích měli zase navrch protihráči. I tak se ale prosadil, když si naběhl na zpětnou přihrávku Zlatana a vstřelil první branku zápasu. Byl střídán v 66. minutě zápasu. 5/10

Zlatan Ibrahimovič – Ani jemu zápas nevyšel. Má sice asistenci, ale za první poločas to bylo vše. V tom druhém předvedl pár podklouznutí a div, že se nezranil. Měl tam sice dvě střely, ale byli velmi nepřesné. Pauza mu podle mého prospěje. 4/10

Anthony Martial

Anthony Martial – Nahradil Mickyho v 67. minutě. Snažil se, ale nešlo mu to. Měl to těžké v soubojích a neprosadil se tak jak bychom očekávali. V závěru zápasu netrefil míč po Felliho sklepnutí. 3,5/10

Antonio Valencia – Nahradil Blinda v 92. minutě. Stihl poslat do vápna slušný centr, po kterém vznikla šance pro Martiala. NEHODNOCEN

Michael Carrick – Nahradil v 92. minutě Herreru a myslím, že se ani nedotkl míče. NEHODNOCEN.

Týmový výkon: Těžko hodnotit týmový výkon na takovém oraništi. Pochválit hráče můžeme za soudržnost a bojovnost. Museli hrát většinou velmi jednoduše a každý prohraný souboj či ztráta koncentrace znamenala problémy. To se nakonec ukázalo, když jsme inkasovali velmi laciný gol. Bylo to celé o bojovnosti, nasazení a většina hráčů tohle zvládla. Remíza 1:1 je asi nejlepší výsledek, který jsme si mohli přát, když už jsme tedy neměli vyhrát. Pokud někdo říká, že bylo hřiště pro všechny stejné, ok, jeho názor. Já říkám, že hřiště bude pro všechny opravdu stejné za týden v odvetě na Old Trafford. Přes to trápení a nepěkný fotbal i z naší strany hodnotím týmový výkon pěknou známkou 6/10.

Predchádzajúci článokVedenie a manažér pripravujú nové zmluvy
Ďalší článokReview: Rostov – Manchester United 1:1
jujinek77
Pracuji jako operátor CNC stroje a Manchesteru United jsem začal fandit kvůli vysoké výhře nad AS Řím 7:1. Od té doby jsem začal pravidelně sledovat zápasy United a úplně jsem si klub zamiloval. Mezi mé nejoblíbenější hráče klubu patří Ferdinand, Scholes, Carrick a Ronaldo. A samozřejmě Fergie, to je pro mě boss, leader, winner!