31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Zlatan potrestán fotbalovou asociací

V pondělí ve 14:45 britského času byl Zlatan Ibrahimovič potrestán FA za nefotbalový střet v utkání s Bournemouthem. Za stejný přestupek byl rovněž potrestán jeho sok Tyrone Mings.

Ve dvou různých střetech účinkovali tito dva hráči, a protože se jednalo a zákroky nefotbalové, FA se oba hráče rozhodla potrestat. Pro tento dodatečný trest za události, jež se staly kolem 44 minuty, se FA rozhodla proto, že nebyly rozhodčími dostatečně zaznamenány.

FA rovněž předložila tvrzení, v němž vysvětluje a obhajuje svůj postup, který označuje potrestání obránce Bournemouthu rozhodčími během utkání za ‚zjevně nedostatečné‘. Oba hráči se pak mohou nejpozději dneska vůči tvrzení odvolat, a to do 18:00 britského času.

Tento nefotbalový zákrok, jež neměli rozhodčí během utkání šanci vidět, pak byl prozkoumán třemi bývalými rozhodčími a to prostřednictvím videozáznamu. Tato přezkoumání pak probíhají nezávisle na sobě, přičemž, aby bylo rozhodnutí právoplatné a FA mohla vynést verdikt, musí být jednomyslné.

Aktuálne: Anglická futbalová asociácia v utorok dopoludní na základe video-záznamu oficiálne potvrdila 3-zápasový trest pre švédskeho útočníka Zlatana Ibrahimoviča za jeho úder lakťom v zápase proti Bournemouth.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!