Zlatan potrestán fotbalovou asociací

26

V pondělí ve 14:45 britského času byl Zlatan Ibrahimovič potrestán FA za nefotbalový střet v utkání s Bournemouthem. Za stejný přestupek byl rovněž potrestán jeho sok Tyrone Mings.

Ve dvou různých střetech účinkovali tito dva hráči, a protože se jednalo a zákroky nefotbalové, FA se oba hráče rozhodla potrestat. Pro tento dodatečný trest za události, jež se staly kolem 44 minuty, se FA rozhodla proto, že nebyly rozhodčími dostatečně zaznamenány.

FA rovněž předložila tvrzení, v němž vysvětluje a obhajuje svůj postup, který označuje potrestání obránce Bournemouthu rozhodčími během utkání za ‚zjevně nedostatečné‘. Oba hráči se pak mohou nejpozději dneska vůči tvrzení odvolat, a to do 18:00 britského času.

Tento nefotbalový zákrok, jež neměli rozhodčí během utkání šanci vidět, pak byl prozkoumán třemi bývalými rozhodčími a to prostřednictvím videozáznamu. Tato přezkoumání pak probíhají nezávisle na sobě, přičemž, aby bylo rozhodnutí právoplatné a FA mohla vynést verdikt, musí být jednomyslné.

Aktuálne: Anglická futbalová asociácia v utorok dopoludní na základe video-záznamu oficiálne potvrdila 3-zápasový trest pre švédskeho útočníka Zlatana Ibrahimoviča za jeho úder lakťom v zápase proti Bournemouth.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPremrhali sme ďalšie dva body
Ďalší článokLampard: Majú v United problém za 90 miliónov libier?
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!