22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: TOP 4 není ztracena

Přestože Manchester United nevyužil šanci stáhnout bodové manko na přední příčky v tabulce, je José Mourinho přesvědčen, že jeho tým je stále ve hře v boji o TOP 4.

Realita je taková, že jsme doma ztratili příliš mnoho bodů. Domácí zápasy proti Hull, Burnley, Bournemouth, Stoke – je to vždy podobný scénář. V neděli jsme zápas začali dobře a měli šanci hned v první minutě a další pak ve třetí, nebo páté minutě. Jejich brankář si ale po těchto zákrocích začal věřit a nakonec se stal Hráčem zápasu.

United odehrají další ligový zápas v neděli 19. března na půdě Middlesbrough a Mourinho věří, že boj o top 4 neskončil.

Jsme odepsaní v boji o TOP 4? Ne to rozhodně nejsme. Ještě nás čekají zápasy, kde body získáme, ztratíme, body o které budeme bojovat  – ale znovu zopakuji, ztrácíme mnoho bodů v domácích zápasech. Když sečteme body za tyhle remízy, vyjde nám ztráta 10, nebo 12 bodů. S nimi bychom nemluvili o TOP 4, ale o prvním, nebo druhém místě.

Boss také zdůraznil, že proměňování šancí bude klíčové v nadcházejících zápasech Evropské ligy (proti Rostovu) a čtvrtfinále FA cupu proti Chelsea.

Musíme dávat více branek. Ostatní týmy mají méně šancí, ale více gólů. Proti Southamptonu (ve finále EFL poháru) jsme sice z pěti šancí, vstřelili góly tři, ale proti Bournemouth jsme příležitostí měli více než deset a dali je jeden gól! Je to pořád dokola – neproměňujeme šance – už ohraná písnička, která ale bohužel přesně pasuje na naše domácí zápasy.

 

Zdroj:manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!