01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinhova reakce po remíze s Bournemouth

Jose Mourinho byl frustrován poté, co jeho svěřenci pouze remizovali s týmem Bournemouth. Zde přinášíme jeho po zápasové vyjádření.

O ZÁPASE

Byl to podobný zápas, jakých jsme letos odehráli hodně. Mužem zápasu byl brankář soupeře. Je neuvěřitelné kolik šancí jsme zahodili. V prvním poločase jsme hráli nádherný fotbal a měli jsme vést 3:0, nebo 4:0. Nechápu, jak to mohlo skončit 1:1. Ve druhé půli jsme již nehráli tak kvalitně jako v té první. Navíc se soupeř – a to teď nijak nekritizuji – rozhodl to vzdát a pouze bránit. Zasloužili jsme si vyhrát. Ztratili jsme dva body a dobrou příležitost stáhnout bodovou ztrátu.

O MINGSOVI A IBRAHIMOVICOVI

Nerad se vyjadřuji hned po zápase. Byl tam rozhodčí. Jestli se mě ptáte, zda mě potěší, když Mings dostane čtyř, nebo pěti zápasovou stopku, tak je mi to upřímně jedno. Ví, co udělal lépe, než kdokoliv jiný. A sám ví nejlíp, zda v tom byl úmysl, nebo se jen nechal unést emocemi. Rozhodčí učinil dvě důležitá rozhodnutí – dvě penalty, o kterých není žádných pochyb.

HRA PROTI 10

Kdybychom vstřelili branku, tak bychom vyhráli. Hrát proti týmu v oslabení je vždy velká výhoda. Když hrajete proti týmu, kterému vyhovuje aktuální výsledek, tak se stáhne do obrany. Křídla neútočí, jen brání. Záložníci se netlačí dopředu a jen zůstávají v obranném bloku. Nicméně, není to o tom hrát proti oslabenému týmu. Je to o tom proměnit své šance a těch jsme měli mnoho, ale bohužel neproměnili žádnou.

DRUHÁ PENALTA UNITED V TÉTO SEZONĚ

Je to vtipné. Přestali jsme pokutové kopy trénovat, protože jsme pět měsíců žádnou nedostali. Zlatan, Pogba – oba je přestali trénovat a teď, když jsme ji dostali, tak nebyli připraveni. Tak to je – vtipnou formou.

JDEME DÁL

Musíme. Čekají náš další zápasy. Chlapci z ostatních týmu Premier League mají tři, čtyři dny volno, aby vypnuli a zregenerovali. My letíme do Ruska, kde ve čtvrtek odehrajeme zápas Evropské ligy. Musíme jít dál a připravit se na další utkání.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!