24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: Zlatan si zaslouží Zlatý míč

Podle Josého Mourinha si Zlatan Ibrahimovič zaslouží Zlatý míč.

V exkluzivním rozhovoru pro MUTV boss přiznal, že si pětatřicetiletý útočník minimálně za svůj gólový přínos zaslouží získat nejprestižnější cenu, jakou může fotbalista získat.

Možná překvapivým faktem pak je, že Zlatan se ještě nikdy nedostal mezi tři nejlepší hráče. I tento počin by však byl vzhledem ke konkurenci Cristiana Ronalda a Lionela Messiho velmi ceněný, nicméně dle portugalského manažera má tento rok Ibrahimovič navíc.

Vede si skvěle. Počet branek, které vstřelil, dva skvělé zápasy ve Wembley, trofeje, parta, v níž se nachází… myslím, že je naprosto fenomenální.

Právě jsem měl interview s jedním francouzským časopisem, který má na toto ocenění vliv. A jsem si vědom toho, že tu stále je Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Vím, co znamenají, ale stejně mi přijde neuvěřitelné, že hráč jako on (Zlatan), s kariérou, jakou má, toto ocenění nikdy nevyhrál.

Takže proč ne tuto sezonu? Pokud se mu povede něco nevídaného… Pokud vyhraje nějakou trofej, třeba Evropskou ligu, jejíž finále se hraje ve Stockholmu, proč by to nemohl vyhrát právě tento pětatřicetiletý chlapík?

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!