24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ibrahimovič v kopačkách jiné značky

Spousta fanoušků si při finále ligového poháru všimla, že útočník Zlatan Ibrahimovič obouval jinou značku kopaček, než jsme mohli vídat v předchozích sezonách. Ibra byl dlouhá léta jednou z hlavních tváří edice Mercurial Vapor, avšak nedělní dva góly vstřelil v kopačkách oficiálního klubového sponzora.

Navzdory multi-milionové smlouvě na Old Trafford Ibrahimovič přijde o tučný sponzorský šek, kvůli neprodloužení šestnáctiletého kontraktu s oděvní společností Nike, která švédského útočníka obouvala od začátků jeho úžasné profesionální kariéry. Smlouva skončila loni v létě, kdy se stěhoval z Paříže do Manchesteru a zatím si nezajistil nový sponzorský kontrakt ohledně svého obutí.

Když vezmeme v potaz obrovskou popularitu a fakt, že je Ibrahimovič neustále v centru sportovního dění, je pozoruhodné, že si stále nezajistil novou dohodu vzhledem k jeho marketingové prodejnosti. Na začátku sezóny stále obouval kopačky Nike, avšak ve finále proti Svatým nastoupil s obutím značky Adidas. Zatím ale nejsou zprávy, že by s německým gigantem oficiálně spolupracoval.

Ibrahimovičův útočný kolega Marcus Rashford již rok obouvá kopačky americké značky Nike a jeho pěti letý kontrakt mu zaručí dva miliony liber. Zatímco Zlatan může přijít o tučnou finanční částku, kvůli svému obutí, bývalý švédský reprezentant má v hlavě jiné starosti. Stále nevíme, zda zůstane v Divadle snů i v příštím roce nebo si začne hledat nové angažmá. Fanoušci mají jasno a chtějí vidět kouzla alá Ibracadabra i příští sezóně.

Zdroj: www.90min.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!