19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Zlatan Ibrahimovic EFL Cup final
Mediálne správy

Zlatan: Chci toho dokázat ještě víc

Pozdní gól Zlatana Ibrahimoviče se ukázal jako rozhodující ve vítězném finále EFL Cupu proti Southamptonu a hvězdný útočník přiznává, že se nechce spokojit pouze s jednou trofejí v této sezóně.

United byli ve vedení po gólu Ibrahimoviče a Lingarda, ale Southampton krátce po přestávce, nutno dodat zaslouženě, vyrovnal. Avšak byl to právě Švéd, který v dramatickém závěru zužitkoval centr Herrery a strhl vítězství na stranu United.

Rudí ďáblové jsou stále v dalších třech soutěžích a Ibrahimovič hned po první větší trofeji vyhlíží další úspěchy.

Všude, kam jsem přišel, jsem vyhrával. Jsem šťastný, že jsem měl dosud tak skvělou a dlouhou kariéru. Před příchodem do Anglie jsem se klidně mohl spokojit s tím, co jsem už dokázal, ale to jsem prostě já. Nikdy nejsem spokojený, chci víc a i v tomto věku jsem hladový po úspěchu.

Toto je má druhá trofej s United [po Community Shield] a jsem hrozně šťastný. Přišel jsem vyhrávat a vyhrávám. Southampton byl velmi dobrý a my jsme nehráli tak, jak normálně hrajeme. Vyrovnat na 2:2, když prohráváte 2:0, není vůbec lehké. Hráli dobrý zápas. Všechna čest, jaký předvedli výkon, ale trofej je naše.

Je to skvělý pocit. Nebyl to vůbec jednoduchý zápas, naopak, soupeř byl dobrý, ale vždy jde jen o vítězství. Nezáleží na tom, jak jste dobří nebo špatní, když vyhrajete, je to ta nejdůležitější věc.

Dva góly v zápase znamenaly pro Ibrahimoviče, že má tuto sezónu na kontě již 26 branek ve všech soutěžích a rozhodně nelituje svého příchodu do United.

José Mourinho mi zavolal – mám s ním dobrý vztah a to je to, proč jsem přišel. Vím, že jsem udělal správné rozhodnutí.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!