25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
ashley young
Mediálne správy

Young: Soustředím se na neděli

Ashley Young se po postupu do další fáze Evropské ligy soustředí pouze a jen na finálové utkání v rámci ligového poháru, které se odehraje v londýnském Wembley proti Southamptonu.

Již zmíněné utkání proti St. Ettiene se z důvodu nabitého programu soupeře odehrál den před obvyklým termínem, a právě tento extra odpočinek hodlá Young využít soustředěním se na finálové utkání ligového poháru.

Máme extra den odpočinku navíc. Počet zápasů, které musíme zvládnout, je velký a den navíc pomůže našim lidem nás pořádně zregenerovat. Známe svá těla a víme, co musíme udělat pro regeneraci. A naštěstí jsme nehráli ve čtvrtek, ale ve středu, takže máme den navíc na to, se připravit na neděli.

Finálové utkání ligového poháru je přesně typ utkání, v němž nechce Young chybět.

Jsem nadšený. Jsem hráč, který chce hrát týden co týden. Což chtějí všichni. A kdykoliv jsem povolán, jsem odhodlaný vydat ze sebe 110% a hrát tak, jak dovedu. Manažer řekl, že jsem byl pro něj hráčem utkání proti Blackburnu, což samozřejmě potěší.

A rovněž jsem ten typ hráče, který chce v jednom kuse trénovat a pak to ukázat v zápase. Bylo by skvělé v neděli nastoupit, ale to záleží na manažerovi. A já jsem připraven, takže uvidíme.

Young se rovněž vyjádřil k vítěznému střetnutí na půdě St. Ettiene.

Myslím, že jsme všichni hráli skvěle. Když jsme šli do desíti (hráčů), věděli jsme, že to bude těžké, takže jsme se museli stále soustředit. To se nám ale povedlo a ten výsledek jsme si zasloužili.

V utkání se však zranil Henrikh Mkhitaryan, k čemuž se Ashley Young vyjádřil následovně:

Upřímně nevím, co se tam stalo. O poločase jsem s ním mluvil, abych se ujistil, zda je v pořádku, nicméně naší prací bylo dokončit utkání. Snad budeme v neděli všichni fit.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!