Giggs je uchvácen formou Ibrahimoviče

15

Legenda Old Trafford, téměř nestárnoucí Ryan Giggs, je uchvácen formou švédského pětatřicetiletého útočníka, který stejně jako Velšan, je ztělesněním pro fotbalovou dlouhověkost.

Legendární křídlo United pak oprávněně přirovnalo Zlatana k bývalému kapitánovi a útočníkovi United, Ericu Cantonovi, který pro své charisma a fotbalové kvality rovněž zanechal za sebou velkou stopu.

Myslím, že je mezi nimi velká podobnost. Ať už z pohledu jejich neotřesitelného sebevědomí, nebo jejich schopnosti vstřelit branku. A myslím, že pro ani jednoho nebylo při jejich příchodu prioritou stát se hráčem číslo jedna. I přes ten všechen obdiv se vůbec nenechávají unést.

Fotbal v první řadě bere jako svou práci, je to velký profesionál. Je téměř neuvěřitelné, že je při svém věku a na postu útočníka v tak perfektní kondici a fit.

Jestli se někdo dokáže vcítit do kůže hráče v pokročilejším věku, tak je to právě Ryan Giggs.

Není to lehké (hrát po třicítce). Jednou se vám nepodaří utkání a všichni už o vás začnou říkat ‚Už je starý… a takový a makový‘. Od té doby už s tím neustále musíte bojovat.

zdroj: dailymail.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMartial vyjadril svoju lásku k Manchesteru United
Ďalší článokMourinho: Mkhitaryan a Carrick asi vynechajú finále
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!