05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Zlatan Ibrahimovic Paul Pogba St Etienne
Mediálne správy

Pogba a Zlatan jsou potěšeni výhrou

Oba střídající hráči Zlatan Ibrahimovič a Paul Pogba jsou velmi rádi za přínos, který měli po příchodu na hřiště v 62. minutě zápasu proti Blackburnu Rovers v FA Cupu.

Rudí ďáblové museli dotahovat utkání po gólu Dannyho Grahama, ale Marcusu Rashfordovi se podařilo srovnat skóre po nádherné přihrávce od playmakera Henrikha Mkhitaryana. Avšak Pogba se nenechal zahanbit a blýskl se výtečnou asistencí na Ibrahimoviče, který situaci s klidem zakončil a vstřelil vítězný gól zápasu.

Zlatan byl v pozápasovém rozhovoru skromný a zároveň nezakrýval radost z postupu do další fáze soutěže.

Než jsme nastoupili, tak si tým vedl dobře. Tvrdě makali a měli trochu smůlu, že dostali gól, ale semkli se a vyrovnali. Ve druhé půli se hra trochu otevřela, Paul mi přihrál skvělý balón a já jsem moc rád, že se mi to podařilo zakončit a dostat se na listinu střelců. Byl to dobrý týmový výkon. Tvrdě jsme pracovali, byli za to odměněni postupem a to nám dodá jen a jen více sebevědomí do dalších zápasů.

Nahrávka na vítězný gól byla šestá v sezóně, kdy Paul Pogba asistoval Ibrahimovičovi. To jen dokazuje, jak si pár na hřišti rozumí a potvrzuje to i sám Pogba.

Prostě se snažím pomoct týmu, jak to jde. Všímám si jeho pohybů a náběhů a dnes to fungovalo. Někdy to vyjde, někdy zase ne. Naštěstí to dnes vyšlo a my jsme vyhráli, takže jsem šťastný.

United to v deštivých podmínkách na venkovním hřišti neměli vůbec jednoduché a Švéd na konci rozhovoru dodal, co si myslí o zápasech v Anglii.

Každý zápas, který jsem od příchodu do Anglie hrál, byl těžký. Nikdy to není tak, že by jeden tým dominoval, hraje se nahoru dolů. Musíte dělat méně chyb, abyste dosáhli vítězství. A každé utkání je něčím speciální, hlavně v FA Cupu. Vůbec nehraje roli, jestli je to tým z Championship nebo z Premier League. Jak jsme měli možnost vidět v sobotu, ne vždy postoupí favorit zápasu a my jsme se proto museli ujistit, že jako favorité odvedeme dobrou práci a to jsme přesně udělali.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!