28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho po zápase s Watfordem

Přinášíme tiskovou konferenci, kde José Mourinho vyjádřil spokojenost k předvedenému výkonu, který vedl k vítězství 2:0 proti Watfordu. A také si pochvaloval výkon Anthonyho Martiala, který konečně nastoupil v základní sestavě.

VÝKON Z PRVÍ PŮLE

Byla to krása. Fáze před prvním gólem byla skvělá. Fanoušci byli skvělý a nadšení díky kvalitě, šancím, pohybu a předvedeným fotbalem, jaký jsme produkovali. Byl by to fotbalový zločin,  kdybychom neskórovali. Naštěstí jsme gól vstřelili a byl velmi důležitý pro naši sebedůvěru. Šlo tak trochu a pocit úlevy, vést o poločas.

BRANKY

Kdybychom vstřelili více branek, mohli jsme zápas rozhodnout dříve, ale bohužel tomu tak nebylo. Proto jsem si řekl, že pokud zápas nerozhodneme třetím gólem, rozhodneme ho příchodem Fellainiho, který přinese stabilitu v záložní řadě a vypořádáme se s přímou hrou soupeře na Deeneyho a Okaku. Vedli jsme si dobře a  výhru jsme si zasloužili.

HRA OD PRVNÍ MINUTY

Co mě potěšilo nejvíc, bylo způsob, jakým jsme nastoupili do zápasu. Hráčům jsem řekl, že nepotřebujeme vstřelit gól v první minutě – to je složité. Ale začít hrát skvělý fotbal od první minuty možné je. Je to naše zodpovědnost a musíme takto hrát. Od první minuty jsme hráli skvěle proti týmu s mnoha obránci, kteří jsou velcí a silní. Bylo to těžké, ale jednobrankové vedení nám přineslo více prostoru a s druhým gólem jsme již vyhlíželi vítězství.

POCHVALA POGBY

Paul nyní hraje s velkou rovnováhou. Poslední dva zápasy hraje hlavou. Získává hodně míčů a je výborný v poziční hře.

ČISTÁ KONTA

Jsme šťastní – tým hraje v obraně skvěle. Někdy máme různé důvody, proč střídáme obránce, ale jako tým bráníme velmi dobře. Dále, je velmi důležité, když brankář tým podrží důležitým zákrokem, jako De Gea proti přímému kopu Moura Zárateho.

MARTIAL

S Anthonym jsem byl poslední dva týdny velice spokojen. Pracoval tvrdě s větší koncentrací a odhodláním. Myslím, že mu stále chybí trochu více sebedůvěry – v zápase jsem na něj pořád křičel, aby se snažil jít do útoku jeden-na-jednoho. Anthony potřebuje mít pocit, že ho sleduji a že vím, co předváděl na trénincích. Po zápase Leicesterem jsem chtěl hrát se stejnými hráči a nechat v sestavě Marcuse Rashforda. Jenže jsem cítil, že Marcus nepotřebuje podporu, protože hraje často. Anthony se možná cítil špatně, že nehraje a tak potřeboval „dárek“. A odpověděl nejlepším možným způsobem.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!