Blind: V první čtyřce skončíme

2

Daley Blind si je docela jistý tím, že on a jeho spoluhráči budou v kvalitních výkonech pokračovat a že na konci sezony to budou právě oni, kdo si zajistí účast v Lize mistrů.

A byť Rudí ďáblové neodehrají zápas v rámci Premier League až do 4. března (utkání s Bournemouthem), program mají přesto nabitý. Svěřenci Josého Mourinha totiž budou čelit hned dvakrát francouzskému celku Saint-Etienne v rámci Evropské ligy, Southamptonu (ligový pohár) a v rámci FA Cupu Blackburnu Rovers.

Po vítězství 2:0 nad Watfordem pak Holanďan poskytl pro MUTV rozhovor.

Už to je blízko a musíme se stále soustředit na každý jeden nadcházející zápas. Jsem si jistý, že na konci sezony v první čtyřce skončíme. Jako hráč chcete hrát co nejvíce utkání a stále máme o co bojovat, takže finále poháru je to, na co se těšíme.

A byť je skvělou zprávou, že se v posledním utkání gólově prosadili ofenzivní hráči – Martial a Mata – pro Rudé ďábly je rovněž potěšující čisté konto, které je nyní již čtvrtým v řadě.

Pro obránce je to vždy skvělý pocit odejít ze hřiště s čistým štítem. Dodá to sebevědomí. Ale máme i spoustu kreativních a rychlých hráčů a je skvělé hrát s nimi bok po boku.

I přes vítězství nad Watfordem Blind dodává, že by bylo na místě si výhru zajistit mnohem dříve.

Šance musíme proměňovat. Pro Anthonyho byla naše druhá branka zasloužená. Zasloužili jsme si vyhrát, protože jsme si vytvořili mnoho šancí. Ale mohli jsme jich vstřelit více. Druhý poločas pak byl náročnější, protože změnili systém, ale přesto jsme dokázali vyhrát.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokReview: Manchester United – Watford
Ďalší článokMourinho po zápase s Watfordem
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!