Co by na fotbale změnil Ander Herrera?

6

Španělský záložník Ander Herrera se pro United Review rozpovídal na téma fotbalu obecně, včetně toho, jak by jej změnil k lepšímu.

Jaký je nejhezčí gól, který jsi kdy viděl?
Nevím, jestli nejhezčí, ale nejdůležitější byl ten, který dal Andres Iniesta ve finále Mistrovství světa v roce 2010. Možná nebyl nejkrásnější, ale nejdůležitější určitě.

Nejhezčí zákrok, který jsi kdy viděl?
Tady asi zmíním Davida de Geu a jeho zákrok tuto sezonu na Anfieldu. Byla to střela Coutinha a David jej zneškodnil pravou rukou.

Nejlepší individuální výkon?
Lionel Messi. Téměř každý víkend.

Je nějaký stadion, na kterým jsi ještě nehrál a rád bys?
Asi Allianz Arena. Tam jsem ještě nikdy nehrál.

Analyzoval jsi někdy výkony jiného hráče na tvém postu?
Samozřejmě. Sleduju jiné hráče. Kdysi to byl Paul Scholes a co se týče Španělů, tak Xavi a Xabi Alonso. Neexistuje totiž pouze jediný hráč, který by byl fantastický. A nyní rád sleduji Sergia Busquetse. Je to skvělý fotbalista a v každý jeden moment ví, co dělat. Ze zbytku hráčů až tak zblázněný nejsem, ale z každého si můžete něco odnést a zlepšit se v tom.

Byl jsi někdy srovnáván s jiným hráčem?
Tohle asi není otázka pro mě, jako spíš pro fanoušky.

Kdyby ses mohl vrátit v čase a promluvit k sobě jako k šestnáctiletému, co bys řekl?
To nevím. Myslím, že se mi hodně věcí povedlo. A to je asi i důvod, proč jsem teď v Manchesteru United. Takže kdybych se vrátil k mým šestnáctinám, asi bych dělal to stejné. Přesně to mě dostalo do největšího klubu v Británii.

Kdybys mohl změnit na fotbale jedinou věc, která by to byla?
Vždycky se mi líbilo, když fanoušci na stadionech stáli. Samozřejmě je důležité bezpečí fanoušků, ale tohle se mi vždycky líbilo.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHerrera hovorí, že forma United spôsobí ich rivalom obavy
Ďalší článokJones: Mal som pochybnosti o svojej budúcnosti v United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!