Zlatan: Mám tajný cíl a ten vám neřeknu

12

Zlatan Ibrahimovič neskrývá svou touhu ve střílení branek ani po tom, co svým gólem do sítě Leicesteru vstřelil již svou dvacátou branku v této sezoně ve všech soutěžích.

Švéd se tak stal prvním hráčem, který překonal tuto hranici ve své první sezoně na Old Trafford od doby Robina van Persieho, jemuž se tento počin povedl v sezoně 2012/2013.

Některými svými sny se již Zlatan pochlubil, jiných už dosáhl, ale o jednom se nechce svěřit nikomu.

Nosím v hlavě jeden cíl, ale ten vám neřeknu. Ještě u něj nejsem. Ale zkrátka jsem si určil nějaký cíl tak, jako to dělám každý rok. Tohle pro mě není nic nového. A budu se snažit hrát co nejlépe a pomáhat svým spoluhráčům.

Vím, že se našlo hodně lidí, kteří tvrdili, že nevstřelím ani dvacet branek. Tohle mě opravdu nezajímalo. Už nyní mám na kontě dvacet branek a sedm asistencí a ten cíl mám na dosah.

Motivuje mě všechno – ty cíle, kritika, atmosféra, příchod do Premier League a noví fanoušci.

Pro Ibrahimoviče je důležité pomoct United navrátit se tam, kam patří. A to i přes to, že nyní už ztrácí čtrnáct bodů na čelo tabulky.

Mým úkolem je pomoct týmu a spoluhráčům vydat ze sebe to nejlepší. Tvrdě pracujeme a chceme skončit v první čtyřce a dostat se tak do Ligy mistrů. Bude to těžké, ale nevzdáváme to. Myslím, že jsme zpátky ve hře. Před nějakým měsícem tam byl propastný rozdíl, nyní už je minimální. Byli jsme sami sobě soupeřem, a kdybychom sbírali body tam, kde jsme měli, vypadalo by to úplně jinak. Nyní musíme doufat, že body ztratí i soupeři.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFanúšikovia si pred štadiónom uctili pamiatku obetí z Mníchova
Ďalší článokMkhitaryan o svých spoluhráčích
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!