12/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

Sean Goss přestoupil do QPR

Záložník Manchesteru United Sean Goss zkompletoval svůj přestup do týmu Queens Park Rangers.

21letý záložník přišel na Old Trafford v roce 2012 z Exeteru City. Goss, který se narodil v Německu, nejprve nastupoval za tým United U18 a posléze se stal nedílnou součástí týmu Manchesteru United U21 a U23. V poslední sezoně však hráčův rozvoj zbrzdilo dlouhodobé zranění. Ačkoliv se Goss v roce 2015 zúčastnil s prvním týmem předsezonního turné, do prvního týmu se nikdy neprosadil.

Nyní hráč, o kterém se hovořilo jako o „novém Michaelu Carrickovi“, přestoupil do týmu QPR, kde podepsal smlouvu na tři a půl roku. Spekuluje se o tom, že v této smlouvě by měla být klauzule, která umožňuje Manchesteru United hráče zpátky vykoupit.

Manažer QPR Ian Holloway se k přestupu vyjádřil na oficiálních webových stránkách klubu:

Jsem velmi rád, že se nám podařilo Seana přivést do QPR. Je to mladý hráč s velkým potenciálem. Věřím, že jej čeká velká budoucnost. Je to záložník, který si dobře rozumí s míčem, což je jenom dobře. Má navíc skvělou přihrávku a může také nastupovat na různých pozicích. Věřím, že se z něj v QPR stane špičkový hráč.

Sám Sean Goss k celé transakci dodává:

Jsem nadšený, že je celá transakce hotová. Nacházím se ve stádiu, kdy potřebuji hrát v prvním týmu co nejvíce zápasů, ideálně každý týden, takže jsem přestup do QPR uvítal. Byl jsem také spokojen s přístupem Iana Hollowaye a Lese Ferdinanda. Nyní je na mně, abych jim jejich důvěru splatil.

Sean Goss bude v novém působišti nastupovat s dresem č. 10 a v sestavě QPR by se mohl objevit už příští týden ve středu v ligovém utkání proti Newcastelu.

Zdroj: manutd.com, qpr.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!