04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lingard je Joyceovi vděčný

Především Warrenu Joyceovi je vděčný rychlonohý Jesse Lingard, protože to byl právě nynější manažer Wiganu Athletic, který sehrál nejdůležitější roli ve fotbalovém vývoji mladého Angličana.

Ani tato skutečnost však Lingardovi, dle jeho slov, nebrání ve vyřazení Wiganu z poháru FA, v rámci něhož se oba týmy střetnou tuto neděli. V rozhovoru pro MUTV nicméně Lingard vyzdvihl práci Joyce u United, přičemž nezapomněl zmínit ani fakt, že právě nynější manažer Wiganu stojí za jeho přesunem z rezervního týmu do „áčka“.

Trochu mu to trvalo, ale v posledních zápasech sbírá „Joycey“ dobré výsledky. Bude to pro nás těžký zápas, protože v pohárových utkáních se vždycky může stát cokoliv.

Joycey toho pro mě udělal hodně. Dal mi v rezervě šanci a respektuju jeho práci a vlastně jsme stále v kontaktu.

Myslím, že bude ve Wiganu úspěšný. Hrál jsem pod ním a vím, jak koučuje… a že sbíral s rezervou tituly. Skvěle komunikuje s hráči. Když jsem byl na hostování, tak mi vždycky volal a chodil se i dívat na zápasy. Komunikace je zkrátka důležitá a v jeho případě dělal skvělou práci, když se na mladíky chodíval dívat.

A přestože má na nynějšího manažera Latics jen slova chvály, doufá, že to budou Rudí ďáblové, kteří odejdou z nedělního utkání jako vítězové.

Samozřejmě toho o nás ví hodně. Zná hráče a způsob, jakým hrajeme, a navíc v těchto zápasech se může opravdu stát všechno. Ale pokud předvedeme pořádný výkon, máme hodně velkou šanci.

A Joyce nebude jediným „starým známým“, který na straně Wiganu nastoupí. Čest setkat se bude mít Lingard také s bývalým spoluhráčem Ryanem Tunnicliffem.

Pamatuji si na tu naši jízdu Youth Cupem, v němž jsme hráli náročná utkání proti Chelsea, či na Anfieldu proti Liverpoolu. Ale porazili jsme je. „Tunners“ byl klíčovým hráčem v záloze. Řídil to tam a dominoval, což jsme přesně potřebovali. Wiganu určitě pomůže. Má skvělé vůdcovské schopnosti, miluje skluzy a přesně tohle jim chybělo. A pro bývalého hráče United bude zápas na Old Trafford velkou příležitostí.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!