Shaw je připraven na návrat

5
luke shaw 2016

Luke Shaw, který naposledy nastoupil v listopadovém utkání s West Hamem, je nyní absolutně připraven k návratu na trávník.

Po tom, co se na pozici levého beka vystřídali hráči jako Darmian, Young, Blind, či Marcos Rojo se zdá, že dříve nebo později bude opět levá strana patřit pouze mladému anglickému reprezentantovi. Ke zdravotnímu stavu jednadvacetiletého obránce se pak vyjádřil manažer Mourinho následovně:

Je připraven hrát. Je připraven hrát a vy už můžete pouze spekulovat, jestli to bude už ve čtvrtek, v neděli, nebo příští středu. Je fit, ale zároveň se jedná o pozici, na níž máme více možností. A těchto minisoubojů máme na více postech, takže hráč musí ukázat kvalitu a stabilitu výkonů, aby byl v týmu.

Mourinho rovněž uvedl, že víkendová pauza pro Anthonyho Martiala byla správným tahem a očekává, že podobné volno dostane následující víkend také David de Gea.

Nemáme moc volných dní. Chci dát hráčům trochu svobody. Takže pokud potřebují víkend volna, nemám problém se zachovat jako u Martiala, který tak mohl odjet do Paříže. Takto strávené volno je naprosto v pořádku.

Pokud se nepřihodí nějaké další zranění, plánuji postavit Sergia Romera a na lavičku Joela (Pereiru). David dostane na dva dny volno tak, ať může do Španělska. S Anthonym v tomhle nebyl vůbec problém.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLingard: Tímu nechýba odhodlanie
Ďalší článokFerguson: United je odrazom Mourinha
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!