Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – Manchesteru United
Mediálne správy

Shaw je připraven na návrat

luke shaw 2016

Luke Shaw, který naposledy nastoupil v listopadovém utkání s West Hamem, je nyní absolutně připraven k návratu na trávník.

Po tom, co se na pozici levého beka vystřídali hráči jako Darmian, Young, Blind, či Marcos Rojo se zdá, že dříve nebo později bude opět levá strana patřit pouze mladému anglickému reprezentantovi. Ke zdravotnímu stavu jednadvacetiletého obránce se pak vyjádřil manažer Mourinho následovně:

Je připraven hrát. Je připraven hrát a vy už můžete pouze spekulovat, jestli to bude už ve čtvrtek, v neděli, nebo příští středu. Je fit, ale zároveň se jedná o pozici, na níž máme více možností. A těchto minisoubojů máme na více postech, takže hráč musí ukázat kvalitu a stabilitu výkonů, aby byl v týmu.

Mourinho rovněž uvedl, že víkendová pauza pro Anthonyho Martiala byla správným tahem a očekává, že podobné volno dostane následující víkend také David de Gea.

Nemáme moc volných dní. Chci dát hráčům trochu svobody. Takže pokud potřebují víkend volna, nemám problém se zachovat jako u Martiala, který tak mohl odjet do Paříže. Takto strávené volno je naprosto v pořádku.

Pokud se nepřihodí nějaké další zranění, plánuji postavit Sergia Romera a na lavičku Joela (Pereiru). David dostane na dva dny volno tak, ať může do Španělska. S Anthonym v tomhle nebyl vůbec problém.

zdroj: manutd.com

Mohlo by vás zaujať

Sharpe: Mourinho bude do Vianoc bez práce!

Marky

Sezóna ani poriadne nezačala, ale tlak a kritika graduje

Marky

Andy Cole o rivalite s Arsenalom

babel.m


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!