Rooney je na svůj úspěch pyšný

18

Wayne Rooney svým vyrovnávacím gólem na 1:1 v zápase se Stoke překonal dlouholetý rekord Sira Bobbyho Charltona, na což je velmi pyšný.

Jednatřicetiletý útočník překonal již zmíněný rekord výstavní brankou z přímého volného kopu, k čemuž mu pogratuloval sám Sir Bobby Charlton. Samotný gól pak vstřelil až v nastaveném čase, čímž prodloužil sérii neporazitelnosti Rudých ďáblů.

Rooney pro MUTV sdělil, že je samozřejmě poctěn svým počinem, nicméně mu radost zkazila ztráta bodů z dnešního utkání.

Není to jenom o tomto zápase, už první můj gól za tento klub položil základy dnešnímu úspěchu. Jsem pyšný a poctěn, že jsem překonal ten rekord, ale zároveň trochu zklamán výsledkem. Každopádně teď nemluvím o tom posledním góle, ale o celé mé kariéře, které ještě není konec.

A upřímně nechci moc mluvit o sobě. Zkrátka rekordy Sira Bobbyho Charltona překonal hráč Manchesteru United.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU18: United – Everton 1:1
Ďalší článokManažér je frustrovaný po remíze so Stoke City
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!